Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakich telewizorach gracie na ps3


norbiso565

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak się pytam i mówcie ile macie cali i czy wam się dobrze gra bo ja mam do wyboru 42 cale, 58 cali i nie wiem który wybrać .
Myślę, ze 58 cali bedzie troche zadurzy. Jak wy myślcie?

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

Co Ci po tym na jakim ja gram TV.

Ty musisz sobie kupić telewizor odpowiedni do wielkości pokoju, jeśli pokój masz duży i telewizor będzie stał daleko od kanapy czy foteli to lepszym rozwiązaniem będzie większy telewizor.

Im bliżej będziesz siedział tym mniejszy telewizor potrzebujesz.

819531478353821175209.gif

Opublikowano
Opublikowano

Myślę, że chyba oprócz wielkości pokoju (32 cale na 30m2 mam i jest git) to fundusze. A 58 cali to już chyba zbyt wielki, lepiej nawet 40 walnąć za 1500 niż 58 w full wypasie za 3-4k, więcej na gry masz i bajery do konsoli, typu dodatkowy dualshock nawet możesz z ps4 kupić dualshoocka, ps move, jakieś klawiaturki do padów, ładowarki, podstawki i lepiej się prezentuje ps3 z takimi pierdołami niż kwadrat większy o te 30-40cm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...