Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BestCraft] [SURVIVAL+FRAKCJE] [1.7.2] [24/7] [NON-PREMIUM] ZAPRASZAM!


JustImagine

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwerze tym już trochę gram. Zmiany tylko w prezentacji się przydadzą.

Dodaj:

Administracja

Rekrutacja

Mniej czytania a więcej grafiki

Info co do pvp

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

@SERWER

 

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w mini-evencie! Łatwy sposób na darmowego VIPa ;)

 

 

UWAGA!: Organizuję mini-event na 3 VIPów, proszę pisać swoje nicki pod tematem, wszystkie jakie tam znajde zsumuję ze sobą i wylosuję z nich 3 za pomocą skryptu. Po tym, dnia 30.12.2013 na trzy wylosowane nicki przyznam darmowe konta VIP na zawsze! ;)

Opublikowano

prezentacja serwera ogarnięta ;) Zapraszam do gry!

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Epicki serwer naprawdę polecam i zapraszam !!

 

Zalety:

  • Wszystko spoko

Wady:

  • fly u vip'a

(Dlaczego fly ?? Otóż bijąc go może sobie odlecieć mając mało hp lub bijąc z powietrza zadaje same krytyczne ciosy raz zabił mnie jeden na 1 hit ( zbroja port 4 unb 3 nowa)

 

 

 

Jak dołączyć do tego minieventu ??

Jak coś to ja chętny

Czy was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu + ?

Opublikowano

@UP

 

Wiem, fly dla vipów to troszkę za dużo, więc jeszcze to przemyślę(mam na myśli czy dalej będzie, czy nie), ale tak czy owak jest wgrany plugin dzięki któremu jeśli uderzysz vipa automatycznie wyłączy mu się fly, więc jeśli chciał się z Tobą bić podczas latania, wystarczyło tylko uderzyć go raz ;) Co do opinii, dzięki ;)

Opublikowano

Serwer jakich mało jak najbardziej polecam, nie ma lagów, wszystko jest ogarnięte, fajne dodatki jak ten drop z mobów i stone, tylko ostatnio coś mało graczy nie wiem dlaczego, w sumie to święta są może to jest powodem ;) Pozdro dla admina za stworzenie tego super serwera ;)

Nick do losowania konta VIP: Luigi98

Opublikowano

@up2 - Nie wiem dlaczego, ale uwierz biłem się z jednym VIPem który nawalał mnie przez cały czas na fly ja go też biłem i wciąż go miał a nagle gdy miął chyba mało hp to uciekł na fly

Czy was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu + ?

Opublikowano

Może na arenie pvp fly trzeba wyłączyć?i tak samo w czasie walki poza spawnem?

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

@SERWER

 

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w mini-evencie! Łatwy sposób na darmowego VIPa ;)

 

 

UWAGA!: Organizuję mini-event na 3 VIPów, proszę pisać swoje nicki pod tematem, wszystkie jakie tam znajde zsumuję ze sobą i wylosuję z nich 3 za pomocą skryptu. Po tym, dnia 30.12.2013 na trzy wylosowane nicki przyznam darmowe konta VIP na zawsze! ;)

Konkursik hmm

Masz nicka l30Yl30Y

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...