Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Świąteczny screen z Metin2!


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1388004853-U220780.png

Witajcie!

Na tą aktualną "zimową" nudę Team działu Metin2 postanowił pobudzić Was trochę do działania ;)

Troszkę kreatywności, a będzie można wygrać coś ciekawego.

O co dokładnie chodzi?

1388004874-U220780.png

Waszym zadaniem będzie przedstawienie swojej postaci w zimowej, świątecznej scenerii gry Metin2.

Możecie wykazać się waszym pomysłem, własną inwencją.

Co wolno a czego nie?

1388004889-U220780.png

1. Screen może zostać wykonany na DOWOLNYM serwerze Metin2 (prywatny, globalny.. nie ma znaczenia, nie wolno jedynie korzystać z własnych serwerów [hamachi]).

2. Screen NIE MOŻE zostać poddany obróbce graficznej - przedstawiacie go czysto z gry. Dodatkowo zabrania się jakiejkolwiek edycji klienta gry!

3. Na screenie ma być ukazana nazwa serwera (opcjonalnie nick postaci).

4. Twórcy serwerów prywatnych również mogą wziąć udział w konkursie pod warunkiem, że nie będą modyfikować klienta/serwera pod to wydarzenie.

5. Prace po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę (termin podany niżej).

6. Screen ma zostać wstawiony w spoiler w poście pod TYM TEMATEM.

7. Każdy post będzie wymagał mojej akceptacji.

8. Posty nie na temat będą usuwane i specjalnie nagradzane.

9. Dyskusję prowadzimy tutaj: [Dyskusja] Świąteczny konkurs - Screen z Metin2!

10. Postu nie wolno edytować (edycja po zaakceptowaniu wyklucza z konkursu).

1388004903-U220780.png

Z racji okresu świątecznego, zamieszania, ograniczonego czasu... prace można przysyłać do 01.01.2014, 23:59.

Macie sporo czasu, przemyślcie czym możecie nas zaszokować ;)

1388004920-U220780.png

Jury prezentuje się w składzie:

@Mastick - Lider działu Metin2

- Moderator działu Metin2

- KidMod działu Metin2

- KidMod działu Metin2

1388004938-U220780.png

Nagrody są następujące:


1. Miejsce pierwsze: 1388005000-U220780.png oraz -15% z paska ostrzeżeń;

2. Miejsce drugie: 1388005006-U220780.png oraz -10% z paska ostrzeżeń;

3. Miejsce trzecie: 1388005025-U220780.png oraz -5% z paska ostrzeżeń;

Z racji świąt każde miejsce otrzyma plakietkę oraz minusowe punkty ostrzeżeń adekwatne do zajętego miejsca ;-)

A więc życzę Wam powodzenia i Wesołych Świąt!

*Modyfikacja punktu 2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Obrazek z Mikusiem :3

 

 

deskopng_nqqrsps.png

 

 

 

// Zaakceptowany, PhoEnix9332.

Opublikowano

 

1388617177-U952019.jpg

 

 

// Praca po czasie.

 

1388617466-U220780.png

Przykro mi, praca po czasie - nie bierze udziału w konkursie. (regulamin ;x)

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie! ;-)

Wyniki podamy niebawem (maks. 2/3 dni).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

1388617466-U220780.png

Przykro mi, praca po czasie - nie bierze udziału w konkursie. (regulamin ;x)

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie! ;-)

Wyniki podamy niebawem (maks. 2/3 dni).

Przepraszam za to co zrobię ale moim zdaniem powinnismy zaakceptowac pracę tego usera.

Może u niego zegar spoznia się minutę lub dwie.

Mi Julietta dała szansę w konkursie w FA i moim zdaniem powinnismy dopuscic tego usera.

Nie nadużywam rangi, chcę tylko dac tej osobie szansę.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...