Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Świąteczny konkurs - Screen z Metin2!


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji świąt każde miejsce otrzyma plakietkę oraz minusowe punkty ostrzeżeń adekwatne do zajętego miejsca ;-)


O jakich plakietkach mowa?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Z racji świąt każde miejsce otrzyma plakietkę oraz minusowe punkty ostrzeżeń adekwatne do zajętego miejsca ;-)

 

 

O jakich plakietkach mowa?

 

Nie wgrały mi się img :D

Zobacz teraz.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie rozumiem, dlaczego jest zakaz wstawiania ss'ów z serwerów hamachi + zakaz edycji klienta.

Po 1, i tak nie sprawdzicie, czy ten serwer należy do danego użytkownika i czy to jest hamachi.

Po 2, poza serwerami hamachi istnieją serwery, np. VPS, więc czemu zakazujecie wystawiania serwerów tylko tego typu?

Po 3, większość serwerów (jak nie wszystkie) dodają pewne usprawnienia, ze względu na święta, więc jest to bez sensu.

 

Aha. Punkt 4 w dużym stopniu przeczy punktowi 1.

Btw. Źle odmieniłeś w punkcie 10 słowo "post". Zamiast "posta", powinno być "postu".

Opublikowano

Nie rozumiem, dlaczego jest zakaz wstawiania ss'ów z serwerów hamachi + zakaz edycji klienta.

Po 1, i tak nie sprawdzicie, czy ten serwer należy do danego użytkownika i czy to jest hamachi.

Po 2, poza serwerami hamachi istnieją serwery, np. VPS, więc czemu zakazujecie wystawiania serwerów tylko tego typu?

Po 3, większość serwerów (jak nie wszystkie) dodają pewne usprawnienia, ze względu na święta, więc jest to bez sensu.

 

Aha. Punkt 4 w dużym stopniu przeczy punktowi 1.

Btw. Źle odmieniłeś w punkcie 10 słowo "post". Zamiast "posta", powinno być "postu".

Stwierdziłem, że nie ma sensu wstawiać ss z serwerów hamachi, bo ktoś kto jest w tym ogarnięty zmodyfikuje sobie serwer 500x lepiej niż niektóre dedyki pod święta.

A co do sprawdzenia serwera... są na to sposoby ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Jest mozliwosc wymiany plakietki? np wygram blue a juz go mam to moge np wymienic na championa?

Opublikowano

W jaki sposób sie losowanie odbywa ?

Jakie losowanie?

Jest jury, wszyscy razem typujemy trójkę zwycięzców.

Poza tym masz chwilę aby poprawić swój post - brak spoilera. To chyba ostatni post w konkursie, więc pouczam zanim go usunę.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Jakie losowanie?

Jest jury, wszyscy razem typujemy trójkę zwycięzców.

Poza tym masz chwilę aby poprawić swój post - brak spoilera. To chyba ostatni post w konkursie, więc pouczam zanim go usunę.

 

 

Jak zrobic spoliler ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...