Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Opłaca mi się kupić aegisa i ćme?


Jebudubu12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! MAM KONTO MOIM ZDANIEM DOBRE POSIADAM:

-15 LF-3

-117 K OSŁONY

-16 LF 2

-10 GENÓW NAJLEPSZYCH PRĘDKOŚCI I 5 SŁABSZYCH

-8 IRYSÓW

-7 K SEPROMU

-99 K ZŁOTKA(PROMERIUM)

-6 PP ALE BEDZIE OK 16

 

Aktualnie posiadam golca z dresem venom i all z handlu

Mam pytanie czy oplaca mi sie kupic aegisa i formacje ćme ?

Daje Like :D

Opublikowano

Tak jak ktos wyzej pisal aegisa kup bo to jest bardzo dobry statek do biacia allienkow/robienia wrot no i pvp tez to ze ma o 5 laserow mniej od golca to nie robi go gorszym bo ma umiejetnosci leczace ktorymi nadrabia. Co do formacji ja bym radzil formacje serce jest bardzo uniwersalna i nadaje sie do wszystkiego , a cmy narazie nie kupuj bo wtopisz urke dlatego ze na tym etapie wyposarzenia ta cma nie wiele ci pomoze .

Opublikowano

To moze doradzicie w co inwestiwac te 100k uri?

W osłony czy w lf 3

Lubie bic jeszcze Wrogie Vegi i Golce i nawet niezle.mi to idzie hit mam po 6 500k z sepromem

Opublikowano

Uzbieraj sobie na Aegisa i kup ten statek , kup PETa no i bij allieny troche sie wykoxisz t owtedy na stateczki . Co do formacji ja swoja pierwsza za urke to mialem serce i nie zaluje bo przydaje mi sie nawet do dzis bardzo lubie na niej latac.

Opublikowano

Mam tez wrota hades i bete i przeciez moge kupic za 20 k uri bosterki na hp i mam razem 40% z ćmą to daje pomad 400 k hp !

I zamierzam bocic...

A peta juz mam ;D

Jak zrobie bete to 40 k bialki bede mial wiec na vegi eic latam spokojnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...