Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak mowic takim takim fajnym akcentem?


ZlosliwyMB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stań przed lustrem i poćwicz. My tutaj czytania w myślach nie praktykujemy.

 

Ty, a może Ty z psem gadałeś o 12 i chcesz się jego akcentem nauczyć mówić? :D

Opublikowano

Idź na studia, bo u nas polonistka ma akcent i wszystkie dyktanda są łatwe do napisania, bo stawia przerwy i akcentuje trudne slowa.

                           

Opublikowano

Za chwile bd tematy, jak sie lepiej podetrzec.

Poprobuj, pocwicz i juz bd mial. W dodatku jak mamy Ci pomoc, jak nie powiedziałes o jaki konkretnie akcent Ci chodzi...

Opublikowano

Jak pocwiczysz to mieć taki akcent. Efekty na pewno nie przyjdą od razu

Jak pocwiczysz to będziesz mieć taki akcent. Efekty na pewno nie przyjdą od razu

Opublikowano

Jak pocwiczysz to będziesz mieć taki akcent. Efekty na pewno nie przyjdą od razu

Opublikowano

Kup sobie przerobioną kartę dźwiękową i będzie git!

 

@Przecież jesteś Polakiem=> mówisz po polsku=> masz akcent polski. W czym rzecz?

Opublikowano

Chodzi Ci o gwarę?
Bo tylko z tym kojarzy mi się ''mówienie po polsku + akcent''.

Podam przykład, aby Ci to uzmysłowić : ''Po ślunsku ino nie godum, ale jo zeh ze wsi to sie ino jakuś dogodumy ''

standard (1).gif

Opublikowano

Chodzi Ci o gwarę?

Bo tylko z tym kojarzy mi się ''mówienie po polsku + akcent''.

Podam przykład, aby Ci to uzmysłowić : ''Po ślunsku ino nie godum, ale jo zeh ze wsi to sie ino jakuś dogodumy ''

 

same gorolyje na tym mpc .....

 

@top stan przed lustrem i pocwicz

1377808813-U903831.png

Admin Cienia
Opublikowano

Gościu, piszesz temat a nie potrafisz wytłumaczyć czego od nas oczekujesz.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...