Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [ Questy ] [ Role Play ] [ The Walking Dead ] [ Rekrutacja ] [ Sponsorzy ]


SzybkiVlog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

27iy.png

 

Witam !
Chciałbym przedstawić wam serwer The Walking Dead !



Na serwerze będzie panował klimat zniszczenia, opuszczone miejsca, dziwne zjawiska stworzą niepowtarzalny serwer na którym będzie panowała współpraca pomiędzy graczami, administracją oraz systemem gry na serwerze.
Nad serwerem prace już trwają, przedewszystkim budowana jest mapa.
Ulepszone zombie, nowe potwory, przedmioty, bronie, questy, mapy, eventy dadzą niezapomniane wrażenia a gra będzie przyjmna a zarazem będzie dreszczyk emocji.
Świat serwera opiera się na tylko jednej mapie, lokacje między sobą mają długą drogę, więc przemierzanie świata gry nie będzie łatwą sprawą.

Na serwerze do zrobienia pozostało :

- System questów
- System nowych przedmiotów
- System lepszych Zombie
- System handlu
- Nowa baza przedmiotów

- Wykończenie mapy
- System lootowania itemów

- System nowego jedzenia
- System podróży balonem



Poszukujemy
- Administratorów ( min. 16 lat + Stały kontakt z włascicielem )
- Moderatorów ( min. 16 lat +
Skype / Facebook )

- Budowniczych ( Umiejętnośći + Troche wolnego czasu )
- Techników ( umiejętnośći w skryptach, pluginach etc. )


Kilka screenów :
rchs.th.png7gpw.th.png
crum.th.pngasfq.th.png

bvt1.th.png301e.th.png
vmgb.th.pnghgdi.th.png

*Na serwerze NIE będzie waluty, handel będzie wymienny.
*Jeżeli macie propozycje co do serwera pisać pod tematem !
*Osoby pomagające, dające pomysły, rady etc. będą zapisywane i nagradzane w momencie startu serwera !
*Serwerem interesuję się kilku sponsorów, nie ma co się bać o utrzymanie serwera.

*JEŻELI BĘDZIE COŚ NOWEGO TEMAT BĘDZIE EDYTOWANY I POD TEMATEM BĘDZIE INFORMACJA !

 

zloo.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zgłaszam się do jakiejkolwiek funkcji oprócz Technika..

W klimaty DayZ nie chcę sie narazie zagłębiać :P

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...