Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura + Avatar]Maratair 330like za wykonanie


Baku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1373291180-U247153.png

Tematyka:BF4 (Patrz materiały coś w podobie tego co tam jest)
Wysokość:500 lub dowolna
Szerokość:200 lub dowolna
Kolorystyka:dowolna
Dodatkowe informacje od zlecającego: Z napisem Maratair lub bez napisu
Materiały do wykorzystania:

signature-of-the-week-battlefield-voting

battlefield_4_signature_by_deathb00k-d6o
Wynagrodzenie: 300 like


1373291564-U247153.png

Tematyka: Wycinek z sygny
Wysokość:wycinek z sygny
Szerokość:wycinek z sygny
Kolorystyka:wysinek z sygny
Dodatkowe informacje od zlecającego: Z napisem Maratair
Materiały do wykorzystania:
Wynagrodzenie: 30like

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jak brzydkie to nie bij, nie zajmuję się ogólnie grafiką :D

18741530273593466950.png

 

23109288563181051572.png

Napis nawet git ale ogólnie amatorka ten ludek taki animowany ;v

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

1387966522-U336505.png

Jeśli inny to podaj fonta ;)

Ten font jakiś lipny it ne biały kolor :unsure: :unsure: ie pasuje chodzi coś takieog jak mam ta poprzednią sygne i font tez podobny ;x

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Nie wiem jaki kolor, inne kolory bardzo słabo widać.

1387972338-U336505.png

1387972354-U336505.png

Słabo wbij na gg to pogadamy bo mam pare propozycji.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Zamiast Policji dałem gangstera bo nie znalazłem . Ale może ci się spodoba bo to maja 3 praca już .Więc zrozum

 

 

Bakipng_nqqnpwr.png

Widac że zaczynasz na poczatek móglbyś poczytac tutki i robić większe rozmiary ale ogólnie amatorka ;x

Masz lajka za starania.

Refresz.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Kurde dawno tagów nie robiłem :/

 

52c2ec12d6c9b.png

 

Stock xD

Podoba mi się pomysł tylko ten basek z hpi tło niepodoba mi sie o ile się nie mylę tło jest z cs-a z efektami Ja bym porponował jakąś ciemną uliczke albo "radiowozy" lub coś w stylu napad na bank i właśnie stoje na wprost tego banku a tam np strzelanina radiowozy itp

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

1388516509-U505117.png

 

Nie podoba mi się ze wzgledu ze napis lipa te rendery ludzi na sieie wchodza i niedopasowane tło ;x

 

 

spodoba się to dorobię avatar

attachicon.gif1.2.png

Ja chciałem policje a nie jakiegoś gościa maczo ala rambo ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

tło nie, że jest nie dopasowane tylko nakładka c4d tak zadziałała xD

 

nie warnujcie, ani nie usuwajcie tego posta za niedługo wstawię jeszcze inną pracę

1921.png

Opublikowano

Podałem wyraźnie tematyke -_- nie chce boa, maczo, discopolo, tylko oddziały specjalne policji.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...