Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

SalutaryVermin

[DL][1.6.4] Paczka ReZi'ego! v.1.0.0 by Vermin

34 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Autor modyfikacji nie wyraził zgody na umieszczanie jej w paczkach.

Edytowano przez Blezur
Linki zew. w code
10 osób lubią to

Szkoda że paczkę zrobiłeś tylko na premium.

Sprawdziłem ją u kolegi na premium, FPS dużo, zero lagów ogółem dobrze zrobiona paczka.

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Szkoda że paczkę zrobiłeś tylko na premium.

Sprawdziłem ją u kolegi na premium, FPS dużo, zero lagów ogółem dobrze zrobiona paczka.

Spoko , spoko. Znalazłem pewny laucher. Instalujesz jak normalnego minecrafta, usuwasz .minecraft , wklejasz mojego i z listy wersji wybierasz moją paczkę. Wrzucę ją jutro , dziś nie mam czasu :)

@edit Potwierdzone lekkie poprawki i prawdopodobnie dla non-premek także, będzie paczka!

@edit2 @1xdown . Spokojnie, mi też na początku nie szło po myśli xD Miałem same crashe itp. Ale akurat wczoraj skończyłem konfigurowanie i działało!

(to chyba cud xD) Ale dzięki za pozytywnie opinie.

Wesołych Świąt!

Pozdrawiam!

Edytowano przez SalutaryVermin

1.6.4! Świetnie! Ja próbowałem to wszystko poskładać, ale "ni ch**a". :D

Lajczek za solidną pracę. Wielkie dzięki.

Wesołych Świąt!

- próba utworzenia launchera non-premium!

A czy ta próba się powiodła ? :)

@up Niestety NIE. Pracuję pełną parą! Mam nadzieję że , pewien kolega który zna języki programowania stworzy łatwy , intuicyjny launcher. Śledź ten temat , napewno napisze Tobie na pw kiedy skończę.

1 osoba lubi to

Hmm czyżby coś się zmieniło ? Od kąd pamietam nie wolno było udostępniac mo creatures w paczkach ? :)

Co do non-premium co za problem zrobić ? -.O na necie jest pełno launcherów.

Edytowano przez Drag™

Q.: Can I include your mod in my modpack?
A.: I'm sorry, but no. Please do not PM me about it. The answer is still no.

Mówiłeś coś ? ;p

Masz premium? - musisz mieć.
W folderu roaming usuwasz .minecraft , i wrzucasz moje. Odpalasz Launcher , i w prawym dolnym rogu masz profile wybierasz ForgeMój.
Włączasz gotowe :D

To jak w końcu, da radę to odpalić na NON-PREMIUM ?

Nie rób non-premium, bo mam bęke z dzieci mc piszących "Ei weś mi zrup paczke remga bo to sim fainie gra bo tak rezi muwi a to muj buk". Może kogoś zmobilizujesz do kupna premki ;D

Czy ktoś, kto grał na tej paczce sprawdzał, czy nie ma keylogera albo czegoś takiego ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0