Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry, bo nie ma robić


lubieponczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam byle jakiej gry, choćby gównianej do pogrania z kolegą (Bobslej). Gra ma mieć ręce i nogi i może być mmo, jakaś akacja abo fps. Byle co żebyśmy mogli se zagrać dla jajec 1h i stwierdzić że ta gra jest do dupy abo grać nią dalej.

I żeby była tam spora populacja i sranie w banie, może być via www abo client tak do 5,5GB.

Pozdrawiam.

Jaką se myszke kupić? Mam obecnie z logitecha, żeby była z kablem USB, tak do 120zł. Kształ jak najzywklejszy, żeby to nie był"kloc" z 120 guzikami dodatkowymi. Pisać PW lub na statusie profilu. Pozdrawiam

Opublikowano

Niech mi ktoś recenzje tego RoyalQUest w jednym zdaniu powie.

Czy to P2W, nudne itd.

Pozdrawiam!!!

@edit:

Daj ktoś klucze choćby stąd:

http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=127

bo rozdają abo ktoś wyślij PW, poczebne są 2 :D

@EDIT 2

Poczebny 1 klucz, dzięki Seaghull za klucza :D

I pytanko, czy to jest wipe czy jakoś tak, postać którą tera wyexpie będzie na oficjalu startu gry?

Bo to beta testy :D

Jaką se myszke kupić? Mam obecnie z logitecha, żeby była z kablem USB, tak do 120zł. Kształ jak najzywklejszy, żeby to nie był"kloc" z 120 guzikami dodatkowymi. Pisać PW lub na statusie profilu. Pozdrawiam

Opublikowano

Polecam : NosTale , League of Legends a nawet SMITE - Te 2 ostatnie są z typu MOBA, ale i tak dużo zabawy z nimi :)

Opublikowano

Poczebny 1 klucz, dzięki Seaghull za klucza :D

I pytanko, czy to jest wipe czy jakoś tak, postać którą tera wyexpie będzie na oficjalu startu gry?

Bo to beta testy :D

Będzie bez wipe.

Postać nie zostanie skasowana.

Opublikowano

Będzie dział na mpc Royal Quest?

Jaką se myszke kupić? Mam obecnie z logitecha, żeby była z kablem USB, tak do 120zł. Kształ jak najzywklejszy, żeby to nie był"kloc" z 120 guzikami dodatkowymi. Pisać PW lub na statusie profilu. Pozdrawiam

Opublikowano

Niech mi ktoś recenzje tego RoyalQUest w jednym zdaniu powie.

Czy to P2W, nudne itd.

Pozdrawiam!!!

@edit:

Daj ktoś klucze choćby stąd:

http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=127

bo rozdają abo ktoś wyślij PW, poczebne są 2 :D

@EDIT 2

Poczebny 1 klucz, dzięki Seaghull za klucza :D

I pytanko, czy to jest wipe czy jakoś tak, postać którą tera wyexpie będzie na oficjalu startu gry?

Bo to beta testy :D

 

FAQ czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania [Aktualizacja 17.12.13]- z oficjalnego forum.

- Czy będzie wipe kont przy zamknięciu bety?

Aby dać wszystkim równe szanse i nie faworyzować nikogo postanowiliśmy po zakończeniu fazy zamkniętych testów wyczyścić osiągnięcia graczom z tego okresu. Oczywiście dalej będą oni mieli przewagę doświadczenia zdobytego przez ten okres i zachowają prawa do powołanych przez siebie bohaterów. Stracą jednak przedmioty, osiągnięcia, rankingi i statystyki.

- Czy będzie pamiątka dla graczy po beta testach?

Ci którzy będą z nami w trakcie zamkniętej bety poza naszą wdzięcznością i szansą zdobycia doświadczenia w grze otrzymają od nas również coś specjalnego. Coś, co pomoże im w dalszych przygodach w świecie Aury.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...