Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.7.2][1.7.4] Pliki serwerowe by Adidas0069 [Survival+Frakcje].


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
snr8.png
 
 
uzar.png
 
 
 
!Witam!
 
Przedstawiam wam pliki serwerowe, skonfigurowane przez zemnie.
Pliki dostosowane są na serwer Survival+Frakcje
1.7.2 oraz 1.7.4
Konsola nie wykazuje żadnych błędów.
Starałem się spolszczyć jak największą ilość komunikatów
.
 
Pliki można przetestować na moim serwerze
IP: xxx
 
 
lxqr.png
 
   AutchMe - Logowanie 100%PL
AutoMessage - Automatyczne wiadomości
AutoSaveWorld - Automatyczne zapisywanie świata 100%PL
AZRank - Dodawanie rang na czas
BossMessage - Pasek bossa do góry z wiadomościami
ClearLag - Usuwanie itemków leżących na ziemi
CombatTag 
CustomCommands - Własne wiadomości pod komendami (/vip /svip /drop)
Essentials - Podstawa serwera
ExpZeStone - Exp ze kamienia:)
FigAdmin - banowanie na czas i powód
MCore - Wspomaga działanie pluginów
OtheDrops - Drop ze stone(anty x-ray) Działa fortune I II III
PayInItemsForGuild - Gildia za itemki
PermissionsEx - Rangi
PluginMetrics
Shoopkeepres - Sklep Villagers
Skript -skrypty (Jest kilka wgranych)
TreasureChest - skrzynki z itamkami na czas
WorldEdit - edycja terenu
WorldGuard - Flagi
 
W folderze znajdziecie pare skryptów(nie mojego autorstwa!):
Konkurs - co 30 min wyświetla się hasło do przepisania
Losowanie - komendą /losowanie można wywołać losowanie, w którym losowa osoba dostanie nagrodę.

okeb.png
 
 
 
 
 

1377531174-U173186.png


  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejna (bez)sensowna paczka.
Ale "Combat Tag - sam nie wiem"
Wytłumacz mi po co Ci CombatTag skoro i tak nie znasz jego zastosowania?
Zobaczę pliki , i powiem co do ewentualnej poprawki :)
Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie polecam osobiście paczki. (O ile można to nazwać paczką. ^^):

 

Skrypty - NIE AUTORSKIE. Jeżeli prezentujesz swoją paczkę, lepiej jest, gdybyś dodał coś swojego. :)

Pluginy - WIĘKSZOŚĆ NIE POTRZEBNA. Patrz na dół.

 

BossMessage - Laguje strasznie - Lepszy:
CombatTag - Lepsze zastosowanie ma:
CustomCommands - Lepiej poprostu zastąpić to Skryptem.
ExpZeStone - Lepszy OtherDrops:
OtheDrops - Po co Ci 2 pluginy robiące to samo? (Zbędne lagowanie serwera.)
Shoopkeepres - A co to w ogóle jest? o.O
Skript - Nie twoje skrypty, co ocenia paczkę z całości "10" już na "7" bo napisałeś, że są to twoje pliki
To tylko moja ocena i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić. :)
Pozdrawiam. :)

 

sygnatura.png

Opublikowano

 

Nie polecam osobiście paczki. (O ile można to nazwać paczką. ^^):

 

Skrypty - NIE AUTORSKIE. Jeżeli prezentujesz swoją paczkę, lepiej jest, gdybyś dodał coś swojego. :)

Pluginy - WIĘKSZOŚĆ NIE POTRZEBNA. Patrz na dół.

 

BossMessage - Laguje strasznie - Lepszy:
CombatTag - Lepsze zastosowanie ma:
CustomCommands - Lepiej poprostu zastąpić to Skryptem.
ExpZeStone - Lepszy OtherDrops:
OtheDrops - Po co Ci 2 pluginy robiące to samo? (Zbędne lagowanie serwera.)
Shoopkeepres - A co to w ogóle jest? o.O
Skript - Nie twoje skrypty, co ocenia paczkę z całości "10" już na "7" bo napisałeś, że są to twoje pliki
To tylko moja ocena i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić. :)
Pozdrawiam. :)

 

Zrobiłem tą paczkę dla osób, które stawiają serwer pierwszy raz, lub na szybko, a nie po to by ktoś grał na autorskich pluginach, czy tam skryptach. Nie robię paczek dla chwały, gdyż mi na tym nie zależy, robię dla ludzi, którzy poszukują coś na szybko, lub do innych zastosowań. ExpZeStone jest wgrany, gdyż po skonfigurowaniu w OtheDrops, nie działa niezniszczalność.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

słaba paczka. Sądzę, że połączyłeś kilka paczek w jedną - "CombatTag - sam nie wiem". Skoro sam robiłeś, to powinieneś wiedzieć do czego ten plugin. Skrypty nie autorskie - czy osoby których skrypty wrzuciłeś do paczki się na to zgodziły. Po co BossMessage na serwer surv i frakcje? Skrypty sa poza tym mniej wydajne niż pluginy więc jak nawet nie umiesz ich pisać to po co je dajesz... a potem ludzie się dziwią " czemó muj serfer ma take laki i gra tak małó graczy pszeciesz to fajna byla paczka" a jak ich spytasz o plugny to nawet nie wiedzą jak wytłumaczyć i opisać pluginy.

Opublikowano

Zrobiłem tą paczkę dla osób, które stawiają serwer pierwszy raz, lub na szybko, a nie po to by ktoś grał na autorskich pluginach, czy tam skryptach. Nie robię paczek dla chwały, gdyż mi na tym nie zależy, robię dla ludzi, którzy poszukują coś na szybko, lub do innych zastosowań. ExpZeStone jest wgrany, gdyż po skonfigurowaniu w OtheDrops, nie działa niezniszczalność.

 

Jeżeli robisz tą paczkę na szybko, to postaraj się wrzucić coś od siebie, a nie wszystko z neta zgapione... Myślę że masa poradników na YouTube np.

https://www.youtube.com/results?search_query=Jak+zrobi%C4%87+serwer+minecraft+1.7.4&sm=3

Masa poradników wychodzi. Więc skoro robisz to na szybko, to zostaw to dla siebie, a jeżeli chcesz zrobić paczkę dla początkujących, to skonfiguruj chociaż te pluginy z łaski swojej.

 

Pozdrawiam.

 

sygnatura.png

Opublikowano

Zrobiłem tą paczkę dla osób, które stawiają serwer pierwszy raz, lub na szybko, a nie po to by ktoś grał na autorskich pluginach, czy tam skryptach. Nie robię paczek dla chwały, gdyż mi na tym nie zależy, robię dla ludzi, którzy poszukują coś na szybko, lub do innych zastosowań. ExpZeStone jest wgrany, gdyż po skonfigurowaniu w OtheDrops, nie działa niezniszczalność.

Ja lepszą paczke wykonam w 5minut ;O Totalna porażka... Takich rzeczy się nie umieszcza na forach ;)

Opublikowano

Jezeli Masz Skript Nie rozumiem czemu sciogasz pluginy jezeli mozesz zastompic je skriptami i miejsze lagi :)

post-1072972-0-94242300-1388406850_thumb


Szukam Ludzi ogarnientych do Sieci MultiCrafters

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...