Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Technik][Moderator] Poszukiwany technik i moderatorzy na serwer survival + frakcje


lucyfugus86

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POSZUKIWANI

*Technik

*Moderatorzy

Opis serwera:

Tworzymy serwer Survival + Frakcje/Królestwa w sieci serwerów MajuCraft. Cała maszyna jest podzielona na parę serwerów wróżnych trybach m.in. minigames, FB, Średniowiecze (prywatny). Zbieramy teraz ekipę na następny serwer, tym razem Survival + królestwa. Pomysł jest taki, aby gracze zakładali swoje frakcje. Gdy znajdą trzy min. 5 osobowe frakcje mogą utworzyć królestwo. Królestwa mogą toczyć ze sobą wojny, tworzyć szlaki handlowe, wspomagać się. Na serwer szukamy 1 technika oraz 4-5 moderatorów.

 

Wymagania - techniko:

Wymagania są co prawda wysokie, ale nie wszystkie umiejętności będą stale potrzebne p4-smile.png

*konfiguracja pluginów, bez tego ani rusz, czyli w stopniu prefekcyjnym;

*biegła obsługa freebsd;

*umiejętne posługiwanie się ftp/ssh, wystarczy podstawowa wiedza p4-biggrin.png;

*pisanie pluginów, przyda się ale są to pluginy bardziej techniczne, niż jakieś które zmieniają całą mechanikę gry, wystarczą podstawy;

*komendy, to się przyda w dużym stopniu;

*umiejętne posługiwanie bungeecorda;

Dodatkowo napisz coś o sobie, jakieś info ;p Podania na PW albo tutaj, rekrutacja będzie się odbywała na ts (ip podam, po wstępnej akceptacji)

 

Wymagania - moderator:

Tu jest wręcz odwrotnie, problem w wymaganiach, może stanowić stopień ogarnięcia oraz wiek p4-smile.png

*wiek min. 14 lat, mogę ewentualnie zaniżyć wiek, tylko jeśli ktoś się naprawdę spodoba;

*znajomość pluginów, worldguard, worldedit, oraz pare komend takich jak /mute /invsee /ban, podstawy;

*ogarnięcie w wyoskim stopni, nie mówimy tu o jakiejś sztywności czy coś, ale nie przyjmę osoby która będzie banować cały serwer albo itemy dawać;

*minecraft premium, dla bezpieczeństwa, żeby nie trzeba było się martwić, o to, że zwykły gracz włamie się wam na konto,

To chyba tyle. Podania i rekrutacja tak samo jak na technika p4-wink.png

 

O sobie:

Od siebie mogę zaproponować, dobrą maszynę (http://hypeshell.com/ ---> Opcja PRO*), pełną swobodę, admini z reszty serwerów, nie będą nam przeszkadzać/narzucać własną wolę. Oczywiście, jeżeli nie będzie już pracy na serwerze, możemy razem gdzieś zagrać p4-biggrin.png Mam 15 lat, gram w rózne gry, na razie zajmuję się tym serwerem Survival, w przyszłości możliwe, że z ekipą którą zbiorę, zajmiemy się serwerem PvP/HardCore.

 

[edit] zapomniałbym. Od nowego roku, będzie strona, gdzie będziecie mogli składać podania wg wzoru p4-biggrin.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...