Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Never surrender, Farex na BOL'u nawet by tak nie zrobil, check it


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjasnie powody dla ktorego wygrales ta gre, a wiec:

- Popatrz farme Vi, widac ze wgl nie pomagala i nie gankowala(pod koniec chyba cos robila, ew umiala sie i farmic i gankowac )

- Draven to gowno

- Afkujacy jungler to nie koniec swiata, wystarczy wygrac na wszystkich liniach

- Malphite troll(chyba ze kupil trinity pod koniec)

- Orianna rozdzka wiekow, kolejny troll item

- Wygralibyscie to nawet 3vs5 patrzac na itemy gragasa.

To na tyle :D

sstwc.jpg

Opublikowano

@up

co do malphite:

 

 

 


I saw a Reddit post questioning why I bought Trinity Force on Malphite and wanted to give my reasoning. I also thought it might be interesting for you guys to know.

First of all let's go over the usefullness of Trinity Force's stats.
30 Ability power.

In my opinion this is not very usefull due to Malphite's low AP Ratios which is also why you see AP Malphites go for a lot of magic penetration.

+30 Attack Damage
I don't see how this isn't usefull on Malphite with him having one of the best AD steriods in the entire game. +62% AD from his W is insane.

+30% attack speed
I don't see how that's any worse than on for example Irelia and she's known for buying Trinity Force. +30% attack speed combined with a 62% AD steriod yes please!

+10% Crit chanceThis is probably one of the best stats on him due to having the highest Attack Damage in the game from Trinity force alone.

+Health, Mana and movement speed are always good stats unless you're a manaless champion so let's not talk too much about those.
Trinity Force Passive.

So yes you are totally right that it's not the greatest passive in the game if you spam your abilities all at once, but who says you need to do that? I believe you can easily use r e w and then q to get 2 sheen procs which is still huge in a teamfight.
Overall I would say Trinity Force is extremely good on Malphite, but the main problem is his weak laning phase and that the components building into Trinity Force aren't that strong, but once you finish it he's a beast.

 

a tak to brawo zeby waran nie bylo

<>

Opublikowano

Myślisz, że jak napiszesz "Farex" w tytule to sobie fejmu narobisz gównie?

 

btw. dobry stosunek winów do losów bronzie XDDD, masz racje, tak chujowo to grać nie potrafię.

Opublikowano

Wyjasnie powody dla ktorego wygrales ta gre, a wiec:

- Popatrz farme Vi, widac ze wgl nie pomagala i nie gankowala(pod koniec chyba cos robila, ew umiala sie i farmic i gankowac )

- Draven to gowno

- Afkujacy jungler to nie koniec swiata, wystarczy wygrac na wszystkich liniach

- Malphite troll(chyba ze kupil trinity pod koniec)

- Orianna rozdzka wiekow, kolejny troll item

- Wygralibyscie to nawet 3vs5 patrzac na itemy gragasa.

To na tyle :D

Trinity obecnie tak jakby core na malphite.

 

Ogólnie, wtf twoje mmr, lol.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Wyjasnie powody dla ktorego wygrales ta gre, a wiec:

- Popatrz farme Vi, widac ze wgl nie pomagala i nie gankowala(pod koniec chyba cos robila, ew umiala sie i farmic i gankowac )

- Draven to gowno

- Afkujacy jungler to nie koniec swiata, wystarczy wygrac na wszystkich liniach

- Malphite troll(chyba ze kupil trinity pod koniec)

- Orianna rozdzka wiekow, kolejny troll item

- Wygralibyscie to nawet 3vs5 patrzac na itemy gragasa.

To na tyle :D

- Vi ma najlatwiejszy clear jungli po shyvanie

- moze zostal zorany? nigdy nie miales 0/9 ?

- a jezeli linia przegrywa i potrzebuje junglera? on jest prowadzacym

- trinity malphite to norma nie wiem czy ogladasz lcs ale tam mozna zobaczyc jak malphite pickowany jest co sie rashuje

- kazdy ma swoje buildy to ze ty rashujesz na oriannie rabadona nie znaczy ze kazdy musi tak robic

- gragas pozamiatal z tym buildem, nie jest on zly nie wiem do czego sie czepiasz..

sydno_eune_13_3_logo.png

Opublikowano

- Vi ma najlatwiejszy clear jungli po shyvanie

- moze zostal zorany? nigdy nie miales 0/9 ?

- a jezeli linia przegrywa i potrzebuje junglera? on jest prowadzacym

- trinity malphite to norma nie wiem czy ogladasz lcs ale tam mozna zobaczyc jak malphite pickowany jest co sie rashuje

- kazdy ma swoje buildy to ze ty rashujesz na oriannie rabadona nie znaczy ze kazdy musi tak robic

- gragas pozamiatal z tym buildem, nie jest on zly nie wiem do czego sie czepiasz..

- Napewno nie po shyvanie

- 0/9 co 200gier sie zdarzy

- Z tego co widze ich linie wygraly wiec to nie bylo problemem wygrac ta gre

- Juz to zauwazylem, nie musisz tego powtarzac po innych

- Rozdzka wiekow to tzw troll na Oriannie, nigdy nie widzialem takiego itema u niej.

- Wlasnie chodzilo mi o to ze ma zajebisty build, niczego sie nie czepiam.

 

Myślisz, że jak napiszesz "Farex" w tytule to sobie fejmu narobisz gównie?

 

btw. dobry stosunek winów do losów bronzie XDDD, masz racje, tak chujowo to grać nie potrafię.

No widzisz, co ja mam powiedziec majac 50winow wiecej niz lostow i bedac w p4 :D?

sstwc.jpg

Opublikowano

Myślisz, że jak napiszesz "Farex" w tytule to sobie fejmu narobisz gównie?

 

btw. dobry stosunek winów do losów bronzie XDDD, masz racje, tak chujowo to grać nie potrafię.

Tylko to nie ja jechalem na BOL'u lowie xD

 

 

 

Ogolnie Vi byla mocna, na poaczatku gry byla 4-0 przez ganki na bocie, pizdawnocy robila plejsy max.

Gdybysmy grali 5minut dluzej moglibysmy to przegrac :D

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...