Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Three Kingdoms, czyli trzy królestwa na jednej mapie ! Shivamt2


ShivaMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

V

Witamy !

Dziś prezentujemy wam Three Kingdoms, czyli mape na której będą znajdowały się trzy królestwa

Shinsoo, Chunjo i Jinno.


Każde królestwo ma swoje wyznaczone terytorium oraz NPC.

Terytoria są oddzielone wodą i skałami.


Mini mapa :

d1t5.png

 




Chunjo :

n9nt.png

 



Shinsoo :



2ikb.png



Jinno:



v2zr.png



Krąg Pokoju :



hgnn.png



Zapraszamy na naszego facebooka na którego dostaniesz się klikając sygnaturke oraz nasz profil na mpc !
Pozdrawiamy i życzymy Wesołych i Pogodnych Świąt
TeamShivamt2.

 

3npr.png

Odwiedź naszego fanpage oraz na profil na facebooku.

Opublikowano

Nic nowego mapa z m2m była już na serwerze METINOLOGIA oraz na plikach serwerowych taki_niesmialy

U nas na mapie układ będzie edytowany.

 

#Resthea

My jesteśmy w posiadaniu 3 królestw ;)

3npr.png

Odwiedź naszego fanpage oraz na profil na facebooku.

Opublikowano

My na Resthei mamy 6 krolestw na mapie, dodatkowo naszego autorstwa. - UP

Najlepiej zrobic mape wlasnego autorstwa, zeby m1 byly wlasne ;)

Opublikowano

My na Resthei mamy 6 krolestw na mapie, dodatkowo naszego autorstwa. - UP

Najlepiej zrobic mape wlasnego autorstwa, zeby m1 byly wlasne ;)

Naszym zdaniem ta mapa jest w porządku, obiekty były stawiane samodzielnie aby wszystko wyglądało przejrzyście i nie lagowało.

Gdy wbiją gracze i zapełnią miasta efekt będzie ok :)

Mamy sporo innych nowości które to nadrabiają.

3npr.png

Odwiedź naszego fanpage oraz na profil na facebooku.

Opublikowano

Moim zdaniem ta mapa jest do dupy.

Sam robiłem mapy więc wykonanie mapy na której są 3 królestwa nie jest trudne.

Tutaj to pierwsze co pomysłałem to że ktoś edytował pustynię.

Ogólnie mapa nie ciekawa, z ss widać, że płaska co jest duzym - bo wygląda to strasznie pusto.

Rozumiem, że jak będą gracdze będzie inaczej wyglądać jednak dalej będzie to pusta mapa.

Więc jeszcze raz:

Mapa do dupy!

Opublikowano

Na mapie znajduje się więcej obiektów, nie jest ona płaska + na mape zostaną położone respy mobów oraz npc.

Mapa naprawde bardzo ładnie prezentuje się w grze.

3npr.png

Odwiedź naszego fanpage oraz na profil na facebooku.

Opublikowano

Na mapie znajduje się więcej obiektów, nie jest ona płaska + na mape zostaną położone respy mobów oraz npc.

Mapa naprawde bardzo ładnie prezentuje się w grze.

Po ss widać, że nie jest taka ciekawa..

A to na tej podstawie oceniamy a nie co będzie jak dodasz npc, moby, nowe obiekty, tekstury itp.

 

@UP Racja ;d

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...