Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alternatywa Sibibota - By Duszek1111


duszek1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odświeżam.

Może w końcu moderatorzy raczą podpiąć temat?

Coraz więcej ludzi o auto selecta pyta.

10465336176777382411.png
Opublikowano

Witam. Mam 2 problemy:

 

1.Gdy patchuje autoselect niby wychodzi wszystko dobrze, ale autoselecta nie ma.

2.Gdy właczam loadera (win7, ale wszędzie zgodnosci/jako administrator ustawione) taki bład: 20229099687258721969.jpg

Opublikowano

Wygasly linki, mozna prosic o reupload?

Niepotrzebne juz.

 

@Up

Wydaje mi sie, ze musisz miec wlaczone sr proxy.

 

@Edit

Ja mam taki problem, ze laczy mi sie z zszc fire :/ A ja chce water. Zna ktos rozwiazanie?

Opublikowano

@ip

W loaderze wybierasz:

Div 1 - Fire

Div 2 - Water

 

2@up

Pokazuje, że musisz wskazać plik silkroad.exe ale nie powinno tego być.

Spróbuj spatchować od nowa + reinstall silka.

Oczywiście w zgodności z XP

10465336176777382411.png
Opublikowano

Witam. Mam 2 problemy:

 

1.Gdy patchuje autoselect niby wychodzi wszystko dobrze, ale autoselecta nie ma.

2.Gdy właczam loadera (win7, ale wszędzie zgodnosci/jako administrator ustawione) taki bład: 20229099687258721969.jpg

 

Dalej to samo ;/ Bot działa ale select range jest takie male ze nie idzie bocic.

 

 

Edit: SrProxy tez nic nie pomogło.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Gdy wyszla najnowsza wersja zszc auto select przestal zaznaczac moby. Bot ktory naciska skille dziala bez problemow, ale auto select jest nie sprawny. Mogl bym prosic o najnowsza wersje auto selecta ?

Opublikowano

Ponieważ jest inne Media.pk2 więc się nie dziw.

Spróbuj jeszcze raz spatchować Media, powinno chodzić

10465336176777382411.png
Opublikowano

Jak by wyszedl nowy media.pk2 ktorego bym nie mial to by mi sie gra nie wlaczyla... a gra chodzi normalnie. Niedawno sciagnelem tego najnowszego full clienta zszc i od tamtej pory auto select nie chodzi ;(

A jezeli to przez media.pk2 mogl bym prosic o link do niego ;D

Opublikowano

Jak ma Ci chodzić auto select jak ściągnąłeś nowego clienta i nie spatchowałeś Media.pk2? ( bo tak to zrozumiałem ).

No sorry, ale bez tego za "chiny" nie pójdzie select

10465336176777382411.png
Opublikowano

Najbardziej prawdopodobne, że źle coś robisz.

Stąd nie wykrywa auto selecta

 

Jednak poczytałem trochę w internecie i na obecnej wersji ZSZC auto select nie działa nikomu, nie tylko Tobie.

10465336176777382411.png
Opublikowano

No niestety z tym już nie zrobisz.

Możesz jedynie czekać aż lolkop wyda nowego auto selecta, ale z tego co słyszałem on już się tym nie zajmuje, więc marnie to widzę.

10465336176777382411.png
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...