Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<>SkyBlock Na Modach<>[Dedyk][24/7][30Modów][Launcher][90 Slotów][Duża ilość itemów]Miła Administracja :)==>Wbijaj!


TechPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś udostępnić link do launchera bo nie moge spoilerów otwierać niewiem czemu z góry dzieki

 

DL:

dragoncraft.pl/ss/Launcher_768MB_32bit_2GB_64bit.jar

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/35ea4824d15963bcad0629a04952e157b35cd9e8ae5ac7bb35b54d9cf2bba04b/analysis/

A co do serweru to fajnie się zapowiada, tylko szkoda że tak mało osób na nim gra.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie za ciekawy serwer,

za 1 diaxa mozna zrobic najlepszy set

 

Rozumiem, że jeszcze nie zmienili sklepu od początku istnienia skyblocka ?? Gdzie Tartarite jest tańszy niż diaxy, złoto, żelazo, a nawet od żywności.

Nie wiem po co robią serwery którym się nie zainteresują i zainwestują w czas by zrobić naprawdę dobry serwer a nie po 5 min best set.

Nawet po starcie nie zablokowali komendy /sell i pojawiło się kilka bogatych osób w krótkim czasie i oprócz zablokowania komendy nic z tym nie zrobili ;x

Opublikowano

Sklep zostal zmieniony, jednak przy ustawianiu 200 tabliczek ma sie czlowiek prawo pomylic, gracze moga o ile chca zglosic jakis blad logiczny.

Jedna osoba nie jest w stanie wszystkiego wyłapać.

Jestem wesoły Tomek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...