Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Rusro Rejestracja + Download + Zmiana Pw.


Hollow92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wbija się za 1 razem czy o 7 z rana czy o 20 wieczorem zawsze za 1 razem.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

@UP:

Może i jest bardziej zapchane, ale wbijesz i tak za 1 razem.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Ten ruSRO to gófno :D miałem 46 dobre eq i dali mi bana za nick ........... omg bo ja wiem jaki mam dać ??? pitolone ruski :P nie polecam tego serwa

Nie Zależy mi na 5 po prostu lubię pomagać

 

Metin2 & Silkroad 4EVER

 

Jeżeli szukasz pomocy pisz na gg 10460067

 

 

To nic ze nie mam 100 postów :P

Opublikowano

Ten ruSRO to gófno :D miałem 46 dobre eq i dali mi bana za nick ........... omg bo ja wiem jaki mam dać ??? pitolone ruski :P nie polecam tego serwa

To graj w metina -.-, bo patrząc na twoją sygne nie wiem po co zacząłeś grać w silka.Za nick dostałeś ponieważ wjebałeś byle jakie literki... A musisz dać z sensem.

Opublikowano

To graj w metina -.-, bo patrząc na twoją sygne nie wiem po co zacząłeś grać w silka.Za nick dostałeś ponieważ wjebałeś byle jakie literki... A musisz dać z sensem.

 

 

 

Sie starałem jak najlepszy nick wybrać żeby odpowiadał tym ruskom :P ale cóż ten serw jest śmieszny , hmmmm jeżeli chodzi o moje sygny to grałem już wcześniej w silka później w metka ale mi sie znudzil no teraz znów się przerzuciłem na cSRO i nie narzekam w 2 dni 35 lvl , 20000SP na początek :DTo jest porządny serwer

 

 

pozdro dla cb NuclearSun

 

A NO I WŁAŚNIE CO IM SZKODZIŁO ŻE MIAŁEM TAKI NICK ???

Nie Zależy mi na 5 po prostu lubię pomagać

 

Metin2 & Silkroad 4EVER

 

Jeżeli szukasz pomocy pisz na gg 10460067

 

 

To nic ze nie mam 100 postów :P

Opublikowano

Sie starałem jak najlepszy nick wybrać żeby odpowiadał tym ruskom :P ale cóż ten serw jest śmieszny , hmmmm jeżeli chodzi o moje sygny to grałem już wcześniej w silka później w metka ale mi sie znudzil no teraz znów się przerzuciłem na cSRO i nie narzekam w 2 dni 35 lvl , 20000SP na początek :DTo jest porządny serwer

 

 

pozdro dla cb NuclearSun

 

A NO I WŁAŚNIE CO IM SZKODZIŁO ŻE MIAŁEM TAKI NICK ???

No jaki miałeś nick? Bo ja np miałem zawód ''lekarz'' i to jest normalny nick, a ty mogłeś mieć 'sdgbdf' itd itdp.

Opublikowano

Mam pytanko : Ile trzeba czekać po zablokowaniu konta jak się źle wpisze 3 razy hasło ???

Nie wiem jak na rusro, ale na CSRO, ISRO itd, czekało się 10 minut.

Opublikowano

to moze lepiej zrob nowy akont ( tez tak mialem ale przestalem tam grac bo mi 58 Wizarda za nick zbnaowali)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mimo tego ze nick mialem ruski bota nie urzywalem dostale bana za poslugiwanie sie jezyka angielskiego ;/ wiec managerowie uwarzajcie jak taxi zalozycie ;(

Opublikowano

mimo tego ze nick mialem ruski bota nie urzywalem dostale bana za poslugiwanie sie jezyka angielskiego ;/ wiec managerowie uwarzajcie jak taxi zalozycie ;(

Bo powinno się banować za każde nielegalne rzeczy, w tym za angielszczenie :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...