Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z grą. Nie wiem dlaczego tak się stało :)


dzejmi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spróbój zmienic region uruchom przez administratora i czy lol sie patchował czy odrazu po zainstalowaniu tak wyskoczyło ?

Mój plays zaczyna się od twojego błędu


~BestHooks


 


BestHooks_eune_412_2_nozg.png

Opublikowano

Jak nie zadziała to spróbuj wpisać- thereisnourflevel - po prostu na klawiaturze jak będzie otwarty lol.

76561198033711010.png

Opublikowano

spróbój zmienic region uruchom przez administratora i czy lol sie patchował czy odrazu po zainstalowaniu tak wyskoczyło ?

patchował się, ale od razu był ten napis na żółto :)

Opublikowano

Wyłącz zaporę oraz antywirus'a,spróbuj jeszcze naprawić pliki instalacyjne w launcherze i wpisz te thereisnourflevel

Opublikowano

Wyłącz zaporę oraz antywirus'a,spróbuj jeszcze naprawić pliki instalacyjne w launcherze i wpisz te thereisnourflevel

Nic to nie zmienia, patchuje się od nowa z zółtym napisem :/

Opublikowano

thereisnourflevel

wpisz to normalnie na klawiaturze jak odpalisz launcher, nigdzie nie klikaj tylko odpalasz lola i to wpisujesz

dziękuję za łopatologiczne wytłumaczenie, teraz poczekam na patcha i zobaczymy. :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...