Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl [EASY-PVP] Start 23.12.2013 18;00 Client już dostępny


SUREK

Pdooba ci się serwer?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? serwer?

    • Tak
      29
    • Nie
      15
    • Nie wiem
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wreszcie powiedz co zmieniłeś bo nikt ci nie wejdzie na ten serwer człowieku, odpowiedzi typu "zobaczysz jak wejdziesz" albo "ooo dużo zmieniłem" są wręcz żałosne ...

sygnaj.jpg
Opublikowano

Z tego co widzę są to zwykłe nie edytowane gotowce aline2.

 

Odbugowaliście bengale, biologa i kostiumy ?

Zmniejszone są ilości ulepków na zbroje na 180lvl ?

Exp od 149lv do 151lv jest łatwiejszy czy męczarnia jak to jest na innych serwerach na tych plikach ?

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Podpinam się do postu wyżej + wstaw client na inny/inne serwery bo transfer max jest do 30kB chciałem zagrać ale jak widzę czas pobierania 15 godzin to chyba podziękuję. Prezentacja ładna ale gdzieś już taki serwer chyba widziałem

 

@edit

 

18 godzin- mam internet 15 Mbps żeby nie było:)

3.png
Opublikowano

Podpinam się do postu wyżej + wstaw client na inny/inne serwery bo transfer max jest do 30kB chciałem zagrać ale jak widzę czas pobierania 15 godzin to chyba podziękuję. Prezentacja ładna ale gdzieś już taki serwer chyba widziałem

 

@edit

 

18 godzin- mam internet 15 Mbps żeby nie było:)

http://laneris.pl/index.php?s=download

Tutaj prosze masz z trzech hostingów ;)

 

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Fajnie ,że moja praca i Welesa jest doceniana ale troszkę za dużo tych serwerów na plikach @line2 :)

No ale miło ,że ludziom podobają się te pliki i reaktywują stare @line .

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jest taka możliwość żeby wystartować wcześniej ? bo bym z gildią pograł a do 18 to sporo czasu a serwer i tak już gotowy więc nic chyba na przeszkodzie nie stoi .

nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...