Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Czy granie w bf3 w oknie da więcej fps?


LubiePlacki82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki sprzęt?

Intel Pentium e2160 1,8 Ghz

Geforce 9400 GT

4 Gb ramu

 

aktualnie w bf3 mam 20-25 fps i grami sie dobrze :) wiem że sprzęt jest słaby i planuje wymiane.

NonekPL.png

Opublikowano

Intel Pentium e2160 1,8 Ghz

Geforce 9400 GT

4 Gb ramu

 

aktualnie w bf3 mam 20-25 fps i grami sie dobrze :) wiem że sprzęt jest słaby i planuje wymiane.

Na tym sprzęcie w BF4 wygodnie nie pograsz.

Zmień procesor, następnie kartę graficzną i na końcu kup ram.

 

//BF3* mój błąd.

Opublikowano

Na tym sprzęcie w BF4 wygodnie nie pograsz.

Zmień procesor, następnie kartę graficzną i na końcu kup ram.

wiem procek wymieniam na intel core 2 quad q6600 i czy na tym moim kompie było by w bf4 20-25 fps na 800x600 ?

NonekPL.png

Opublikowano

wiem procek wymieniam na intel core 2 quad q6600 i czy na tym moim kompie było by w bf4 20-25 fps na 800x600 ?

10-15 FPS normalnie, więc myślę, że w rozdzielczości 800x600 na 20 FPS mogłoby działać (BF4).

Opublikowano

20 fps mi starcza potem poszukam jakis sposobow na wiecej fps i spytam tu czy cos pomoga ;)

A i jak bf3 odpale na 800x600 mam 25-35fps

 

Możesz próbować, jednak nie będzie to komfortowa i satysfakcjonująca gra.

Po zmianie sprzętu zauważysz zmiany i będziesz bardziej zadowolony z grania.

Opublikowano

Na tym sprzęcie w BF4 wygodnie nie pograsz.

Zmień procesor, następnie kartę graficzną i na końcu kup ram.

 

Kolega pyta o BF3.

@taka mała poprawka.

Opublikowano

Na tym sprzęcie w BF4 wygodnie nie pograsz.

Zmień procesor, następnie kartę graficzną i na końcu kup ram.

 

//BF3* mój błąd.

Ram spokojnie wystarczy :)

Opublikowano

To może lekko pomóc, spróbuj.

 

@up

Troche więcej ramu nie zaszkodzi, a może się przydać.

a jakbym np.miał 8 GB ramu i ustawiłbym żeby gry wokrzystywały 7 gb to jakby było z bf4 ?

NonekPL.png

Opublikowano

 

 

Człowieku, masz kartę 1,8 GHz, BF4 nie da rady.

wyżej pisałeś że bedzie 20 fps teraz piszesz że nie ZDECYDUJ SIE ! mi 20 fps spokojnie starcza i gra mi sie dobrze !

NonekPL.png

Opublikowano

 

 

wyżej pisałeś że bedzie 20 fps teraz piszesz że nie ZDECYDUJ SIE ! mi 20 fps spokojnie starcza i gra mi sie dobrze !

 

Wyżej pisałem o BF3, nadmieniłem w poście z BF4, że pomyłka. Miało być BF3.

Jeżeli gra Ci się dobrze przy 20 FPS, to po co zadajesz takie pytania? Przecież wiesz lepiej, a 20 FPS to taka duża płynność.

Opublikowano

Wyżej pisałem o BF3, nadmieniłem w poście z BF4, że pomyłka. Miało być BF3.

Jeżeli gra Ci się dobrze przy 20 FPS, to po co zadajesz takie pytania? Przecież wiesz lepiej, a 20 FPS to taka duża płynność.

po co sie zaczynamy kłucić ? każdy ma swoje zdanie.Mi sie dobrze gra przy 20 fps a tobie może nie.Jak pisałem pobrałem sobie bf4 i spokojnie jest 20 fps a nawet czasem 25 (w misji morze południowochińskie tak było) i było dobrze :)

NonekPL.png

Opublikowano

po co sie zaczynamy kłucić ? każdy ma swoje zdanie.Mi sie dobrze gra przy 20 fps a tobie może nie.Jak pisałem pobrałem sobie bf4 i spokojnie jest 20 fps a nawet czasem 25 (w misji morze południowochińskie tak było) i było dobrze :)

 

Nie kłócę się z nikim, święta są :)

20-25 FPS miałeś przy trybie Single, na Multi będziesz mieć 10-15 FPS, gdy dojdą wybuchy itd.

Jest sens wydawać pieniądze na grę w zamian za taką jakość rozgrywki?

Chyba lepiej je zainwestować w lepszy sprzęt.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

zgadzam sie z lepszym sprzetem ale nie mam funduszy i nowy komp dopiero bede miał za 2 lata.A i w bf3 w single mam ledwo 20 fps ,a w multi 25-30 fps (grałem dziś na metro i tak bylo) więc coś czuje że tak samo bedzie z bf4 i pozatym mam gre bez patchy a z nimi moze by było więcej fps :)

NonekPL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...