Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Cassiopeia na supporcie nie taka zła :)


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie jest zła,do tego jak pewnie bol'a na nią odpaliłeś to jest nie ziemska ;)

 

A tak na marginesie to dużo jest supportów którzy mogą w late zrobić konkretny DMG.

Opublikowano

Nigdy nie przejdę dalej niż p5 :)

 

flame od rengara i już zero grał :(

http://screenshooter.net/6500855/wirumvi
http://screenshooter.net/6500855/qhelwfp

jak zwykle kurwa uselles team

 

a no racja jeszcze adc był chujowy. report oczywiście poszedł.

 

no i racja p5 first pick

http://screenshooter.net/6500855/brcqadg

oddałem mida dla tego chuja i przegraliśmy. a d5 na 3 miejscu.

Opublikowano

Też często pickuje Cassio na suppa jak nie dostanę mida, a muszę iść suppa :D Taki poke ma, że enemy adc nie ma szans farmić no chyba, że ma ganki i na supporcie Sonę/Sorakę.

 

Ogólnie polecam też LeBlanc :D


Oo w mordę i na dodatek ten Savoii :D Raz w twoim teamie, a raz w enemy xD ten fart.

Opublikowano

@up to błędy lolnexusa

 

pozdrawiam kurwa niedojebanych chujów z diamentu którzy nie wiedzą co to poczekać na kurwa hyper carry broń podczas teamfightu!!

http://screenshooter.net/6500855/dbjtrut

http://screenshooter.net/6500855/fxmuxjd

http://screenshooter.net/6500855/xcejxjh

ap ww kurwa co to jest!

 

fizz 7k dmg , a myślałem że to WW uselles, ale i tak kurwa gówno robił bo padał jak szmata

 

oczywiście reported all oprócz annie bo przynajmniej on wiedział co to kurwa iść 5v5

 

kurwa jaki toxiC!

 

4 serie chyba kurwa stracę JAPIERDOLE

Opublikowano

Widzę że fair się wybijasz B) Powodzenia, jak widać skill w górę B)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Widzę że fair się wybijasz B) Powodzenia, jak widać skill w górę B)

 

dzięki. Ale to tylko zasługa dużego mmr(żebym miał niskie i grał z goldami wątpie żebym tak aż dobrze grał). Dzięki temu zyskuje lepsze doświadczenie w tej grze. Dodatkowo oglądam streamów dosyć częstów no i coraz lepiej gram.

Opublikowano

 

dzięki. Ale to tylko zasługa dużego mmr(żebym miał niskie i grał z goldami wątpie żebym tak aż dobrze grał). Dzięki temu zyskuje lepsze doświadczenie w tej grze. Dodatkowo oglądam streamów dosyć częstów no i coraz lepiej gram.

ja bym cie zdodżował w q za ten nick ale naszczescie ty platyniarzu a ja silver :/:/ też robie berserki na rengara i botrk bt na vayne!!!!!!!!

sydno_eune_13_3_logo.png

Opublikowano

 

dzięki. Ale to tylko zasługa dużego mmr(żebym miał niskie i grał z goldami wątpie żebym tak aż dobrze grał). Dzięki temu zyskuje lepsze doświadczenie w tej grze. Dodatkowo oglądam streamów dosyć częstów no i coraz lepiej gram.

 

bol gra za ciebie przecież, ty tylko sterujesz postacią

Opublikowano

Człowieku nie graj supporta jak masz fragi kraść, bo to jest takie irytujące potem adc bez dmga.

Opublikowano

@UP.

 

Ten adc był zerowym noobem, temu pewnie nie oddawał mu fragów. Masz problem? To wyjdź z forum . Ja zawsze biorę fragi jak mam debilnego adc.

 

 

@Topic.

 

Graty skilla, jesteś moim idolem. Czekam aż wbijesz diamond do końca tego roku.

Opublikowano

@Up

 

Czy Ty jesteś jakiś nie poważny, forum służy do wymiany poglądów, a gdzie jest wyjście?.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...