Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy dostaniemy coś za te problemy na serwerze (lagi)


zabijaka357

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dlaczego masz coś dostać skoro ta gra jest w pełni darmowa? To że RIOT daje jakieś exp / ip boosty to tylko i wyłącznie ich dobra intencja .

Opublikowano

a dlaczego masz coś dostać skoro ta gra jest w pełni darmowa? To że RIOT daje jakieś exp / ip boosty to tylko i wyłącznie ich dobra intencja .

 

W takim razie nie muszą wprowadzać patchy bo gra jest darmowa, nie muszą nic robić, wydawać bohaterów, skórek, naprawiać lagów na serwerze bo to tylko i wyłącznie ich dobra intencja.

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

 

W takim razie nie muszą wprowadzać patchy bo gra jest darmowa, nie muszą nic robić, wydawać bohaterów, skórek, naprawiać lagów na serwerze bo to tylko i wyłącznie ich dobra intencja.

 

Tak jest. Od nich zależy jak bardzo chcą Nam urozmaicać rozgrywkę i wcale nie muszą Wam nic wynagradzać i tym bardziej nie możemy od nich niczego oczekiwać

Opublikowano

@up skoro tak psują grę ,to mogą też stacić 20% graczy ,więc im się to nie opłaci :) Myślę ,że będą IP-boosty.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Tak jest. Od nich zależy jak bardzo chcą Nam urozmaicać rozgrywkę i wcale nie muszą Wam nic wynagradzać i tym bardziej nie możemy od nich niczego oczekiwać

Prawda, ale jeśli RIOT z nimi nic nie zrobi przez kolejne pół roku, to sam się utopi w własnym gównie. Wole od nowa ogarniać Dotę niż grać na lagach.

 

Co do tematu, była nawet petycja, ale co dalej nic nie wiadomo.

https://www.change.org/petitions/compensation-for-euw-eune-players

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

@up skoro tak psują grę ,to mogą też stacić 20% graczy ,więc im się to nie opłaci :) Myślę ,że będą IP-boosty.

udajesz idiote czy nim jestes? nie rozumiem. maja tracic graczy bo nie maja czasu na pierdoly tylko musza ogarniac lagi? myslisz ze oni jak ty marnuja czas na plakanie na mpc ze musi byc cos za to jakas rekompensata ze sa lagi? gdyby to byla ich wina ze sa lagi... osoby ktore graja w lola w 80% maja mozg, Ty go nie masz mysle ze close

sydno_eune_13_3_logo.png

Opublikowano

Mojemu znajomemu i jego kolegą wywaliło rundę 3vs3 a po wejściu okazało się ze wywaliło tylko ich. W tym czasie kiedy ich nie było przeciwny Team doszedł do wieży Nexusa i niestety przergali.

Napisali do Supportu i otrzymali po 475 RP

Opublikowano

Mojemu znajomemu i jego kolegą wywaliło rundę 3vs3 a po wejściu okazało się ze wywaliło tylko ich. W tym czasie kiedy ich nie było przeciwny Team doszedł do wieży Nexusa i niestety przergali.

Napisali do Supportu i otrzymali po 475 RP

Bardzo interesujące, a po drodze spotkali smoki? - Jakiś dowód po proszę. :)

 

@top

Polska biedny kraj, to po co biedakom pomagać. Riot nigdy nie potrafi doceniać ludzi, dla nich się tylko $$ liczą za skiny i skin-wardy -.-. Niedługo to się może zmienić, na scenę wchodzą dwie albo trzy nowe gry MOBA, jeżeli dla Riotu będą konkurencyjni (a tak się zapowiada) to możemy się wszystkiego spodziewać. :)

Ponieważ Riot zamiast umilać grę, to ją paskudzi, szkoda.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Tak samo jak kolega przez lagi dostał bana z leave bustera i otrzymał tam ileś rp i to nie są żarty jeżeli przez te lagi coś się sanie na twoją nie korzyść po odpowiednim podaniu otrzymasz rekompensatę

Opublikowano

Tak samo jak kolega przez lagi dostał bana z leave bustera i otrzymał tam ileś rp i to nie są żarty jeżeli przez te lagi coś się sanie na twoją nie korzyść po odpowiednim podaniu otrzymasz rekompensatę

 

Pokaż ssa. Pierwszy raz słysze, żeby support uważał, że LB się myli.

Opublikowano

"Rly?" Moje konto było zbanowane 3x times przez DC od Riot'u i gówno ich to obchodzi. Tak jak kolega wyżej napisał - cebulaki jesteście.

Opublikowano

 

Tak jest. Od nich zależy jak bardzo chcą Nam urozmaicać rozgrywkę i wcale nie muszą Wam nic wynagradzać i tym bardziej nie możemy od nich niczego oczekiwać

buhasahahahahah boze, oni maja z tego taki zysk ze w swojej cebulandi nigdy nie zobaczysz takiego sosu, wez nie pierdol oni robia to dla kasy

TwistQ4ever_eune_9_1_logo.png

Jeb*ć brązy XDDDD

Opublikowano

nigdy nie widziałem aby była jakaś rekompensata za te jebane lagi, i raczej do następnych 40lat nie zobacze, więc nawet nie licz ze za lagi coś dostaniesz osobiscie, sam podzczas meczu riven z 8-2 spadłem do 9-14 więc wiesz... te jeb*** lagi..

Opublikowano

Tak jak ostatnio, riot dla polaków ubiegających się o rekompensatę przygotował aż 5kg cebuli dla każdego gracza poszkodowanego. Oczywiście wystarczy napisać do supportu.

Opublikowano

Banów za leave buster na 100% nie odwołują bo to nie admini a sam program je nakłada (i do nie jest ich problem że macie lagi). Co do rekompensaty to... za co? w regulaminie nie jest napisane że mają obowiązek dawania RP/czegokolwiek za lagi/problemy z serwerami to jest ICH dobra wola że coś dają (np IP boosty) więc proszę was nie pogrążajcie się bardziej. Ktoś wyżej napisał ze za wywalanie "kolega" dostawał RP to jest bujda RIOT nigdy nie dawał za takie incydenty RP (gdyby było tak napisali by odpowiednią notkę) jeśli jest inaczej to podajcie dowody to uwierzę.

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...