Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakiego PETa i SP wybrać


patrykblu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiego peta wybrać mag 67 lvl?

1.Zastanawiałem się nad Shogunem, Norm Krzakogonem oraz nad mroczusiem, którego z nich wybrać?

2.Aktualnie mam Holke zbieram kaskę na piórkach i nwm czy kupić sobie vulcano czy posejdona?

Opublikowano

Ja na twoim miejscu kupiłbym Shoguna lub jeśli Cię stać to kup Centuriona, a co do sp to ja bym osobiście wolał zakupić Vulcano, moim zdaniem jest lepszy i również tańszy. (Bynajmniej na Avalonie)
PS: A te sp chcesz zakupić ulepszone czy 1j?

Opublikowano

Między Shogunem, a centurionem nie ma prawie różnicy jedynie Shogun ma troszkę więcej HP, jeżeli chodzi o mroczuśa to na moje nie ma sensu na razie przepłacać może ma najwięcej HP z wszystkich nos kumpli, ale płacić 22kk za coś co jest trochę lepsze od shoguna.

Sprawa wygląda tak że mam dużo pieniędzy na koncie i jak ich nie wykorzystam to mi przepadną więc pet będzie kupiony tak czy siak w nosmarkecie.

2.A sp chciałem kupić 1job bo najtaniej i tylko zastanawiam się jakie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...