Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Shutdown - Wyłączanie serwera na czas (skrypt)


Adzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, jakiś czas temu napisałem zacząłem zabawę w pisanie skryptów i stworzyłem sobie skrypt który wyłącza serwer z opóźnieniem. Skrypt mam zamiar rozwijać (kilka pomysłów mam :D).

Komenda

 

/shutdown powod

Lub

/sd powod

 

 

Uprawnienia


shut.down - Umożliwia wyłączenie serwera

 

Changelog

0.1 - Wydanie skryptu

Kod

 

Pisać propozycje co dodać ;)

Opublikowano

/shutdown powód czas

W sekundach oczywiście

Z tego co wiem wykonalne z pętlą

 

A co do skryptu dodaj configi do zmiany wiadomości itp.:

Opublikowano

Na czas to myślałem, że on włączy się automatycznie po jakimś czasie. Osobiście chciałem zrobić coś podobnego o nazwie "SafeOff". Skrypcik ładny, przejrzysty. Możesz dodać jeszcze config ;)

Opublikowano

Hmm.. więc tak:

Skrypcik prosty do zrobienia(execute console + broadcast), lecz jak zaczynasz "zabawę" to dobrze - będzie ktoś więcej :P

Osobiście bym w nim tylko przeniósł

 

execute console command "save-all"

bliżej końca - w ciągu minuty może się trochę wydarzyć ;)

A tu masz przerobiony "po mojemu".

http://wklej.to/3G44x

- zezwalam na wykorzystanie kodu przez Ciebie ;)

Pasjonat
Opublikowano

Skrypt tak jak napisał blezur łatwy do wykonania, ale jak dla mnie jest spoko ;)

Oczywiście pozostawiam za sobą Like! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...