Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić sklep, który pobierze więcej pieniędzy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem kiedyś jak ktoś zrobił sklep na którym było napisane że sprzedaje 1 sztabkę żelaza za 5 kasy serwer...Ten sklep jednak zabierał całe miliony a może nawet wszystko...

Wiem że można zrobić coś podobnego lecz to jest do wykrycia np.

Nick
1000
S 1.0000
Diamond

W tym sklepie na górze sprzedaje się 1000 diamentów za 1 kase serwera.... Więc jak to ukryć by nie było widoczne a zabierało bardzo dużo ???

wLvS201.png
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm wątpie żeby byłaby taka możliwość ;(

Jedyne co mi przychodzi do głowy to przeróbka pluginu..

Ps. Tak wgl. po co oszukiwać innych? ;)


 

Serwer minecraft 1.7 i 1.8

 

Survival, Gildie, Działki i Mini Games

 

Opublikowano

Niestety tak sie chyba nie da ;/

może był po prostu jakiś bug czy cos akurat wtedy ;D

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Jest to ciągle możliwe ;) taka skrzynka z żelazem jest na warpie pewnej osoby na serwerze creeperworld...adresu nie podam lecz każdy może wpisać w google ;D

wLvS201.png
Opublikowano

Co ty xD Starają się o ten serwer tak jakby nie chcieli ale grają ;D To plugin chest shop...

wLvS201.png
Opublikowano

Co ty xD Starają się o ten serwer tak jakby nie chcieli ale grają ;D To plugin chest shop...

 

Skoro wiesz jaki to plugin to po co piszesz pytanie?

 

@Top dodaj ss jak to wygląda bo inaczej nic nie wykminimy

Opublikowano

Lol oczywiście że się da w skrypcie patrz np. na to:

on rightclick on sign:
    if line 1 is "&5Wymiana":
        if line 2 is "Diament":
            player is holding a diamond:
                remove 500 diamond from player's tool
                send "<yellow>Oddales 1 %line 2%. Twoja nagroda to 10 punktow xp i 10$"
                give 10 xp to the player
                add 10 to the player's account
            else:
                send "<red>Ta tabliczka wymienia tylko diamenty. Nie posiadasz go w swojej rece."
                stop trigger

To jest przykład. Na tabliczce napiszesz że oddajesz diamenta za 5 kasy, a tak naprawde usuwa ci 500 diamentów.

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Lol oczywiście że się da w skrypcie patrz np. na to:

on rightclick on sign:
    if line 1 is "&5Wymiana":
        if line 2 is "Diament":
            player is holding a diamond:
                remove 500 diamond from player's tool
                send "<yellow>Oddales 1 %line 2%. Twoja nagroda to 10 punktow xp i 10$"
                give 10 xp to the player
                add 10 to the player's account
            else:
                send "<red>Ta tabliczka wymienia tylko diamenty. Nie posiadasz go w swojej rece."
                stop trigger

To jest przykład. Na tabliczce napiszesz że oddajesz diamenta za 5 kasy, a tak naprawde usuwa ci 500 diamentów.

Więc powiedź mi jak tego użyć na serwerze gdzie takiego skryptu nie ma...

wLvS201.png
Opublikowano

Pobierasz plugin skript. Potem w folderze Skript -> scripts tworzysz nowy notatnik.

 

Wklejasz to tam i zapisujesz np. wymiana.sk musi być sk

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Pobierasz plugin skript. Potem w folderze Skript -> scripts tworzysz nowy notatnik.

 

Wklejasz to tam i zapisujesz np. wymiana.sk musi być sk

A zadziała na czyimś serwerze ?...: p

wLvS201.png
Opublikowano

W chest schopie jest cos takiego iż jak postawic kropke po 1 i dasz po kropce zera wtedy cena wynosi nie $1 a $1 + zera po kropce

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

W chest schopie jest cos takiego iż jak postawic kropke po 1 i dasz po kropce zera wtedy cena wynosi nie $1 a $1 + zera po kropce

Czy ty czytałeś mój pierwszy post ? I to że ten sposób korzysta podobno z pistanów ?

wLvS201.png
Opublikowano

po co oszukiwać graczy?

Zapraszam na serwer MineCraft


[skyBlock][NoPremium][NoHamachi][NoWhiteList] ForestCraft


IP: forestcraft.maxc.pl


Zapraszam :)

Opublikowano

Ref -.-

ząb za ząb? jak ktoś był na tyle sprytny by zrobić to nie będzie takim debilem by wpaść :D

I skoro taka tabliczka była... to przepisać co na niej było i gotowe!..

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

ludzie nie wiem czy wiecie ale posty typu "a po co oszukiwać graczy" są brane jako spam więc nie spamujcie

@top mógłbyś dać ss bo tak to nie każdy wie oco chodzi dlatego w tym temacie masz niektóre durne komentarze

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...