Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Fusion Mu Online| S6,3 | Exp 350/420 drop 40/60% |


Trystian1990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawicie gens jakos? Nie ma sensu gildi robic jak gens jest nie halo, nie mozna pt dac komus kto w innym gens, lub gens.

 

Sprawdz czy mozna waprnac sie do KARUTAN, bo mnie do aidy nioslo, a tam sie zawsze fajnie expilo...

 

Forum zalozcie, info o vipie jakies, ale forum wazna sprawa :P

Opublikowano

Popraw goldy , koles przy 1rr ubija tantala........... reszta jest zAJebista sie fajnie trudno gra tylko wlasnie to.. popraw i bedzie zAJebiscie :)

Opublikowano

Jutro w godzinach popołudniowych serwer przejdzie upgrade będzie wymagany nowy patch ,goldy zastana podrasowane , drop jeweli zostaje minimalnie zwiększony zależy nam na tym żeby nie było łatwo o itemki i sety +11 , co do vipa jutro zostanie dodana zakładka w panelu konta na www ze wszystkimi informacjami dotyczącymi vip serwera

 

Zapraszam do Gry z dnia na dzień przybywa nowych graczy

Opublikowano

Malo kamykow? ;d zebralem chyba z 30j juz, po 10-15b i s, drop jest idealny kamieni, co prawda ubilem smoka na 6rr, syrenke tez gold albo padla bronze tarcza. Popraw goldy jeszcze ;)

 

Nie wiem jak piorko, bo stalem w icku ok 15h i nic nie padlo ;< sprawdzcie drop piorka czy jest okej..

 

Przelecialem spora czesc mapy karutan i nie widzialem jakiegos spota... Dodajcie na karutanie troche spotow, na kanturu spot z grubasami z 2 moznaby tez dorzucic, bo juz kanturu2 nie jest az tak atrakcyjne ;p

Opublikowano

administracja kompletnie olewa graczy, 25-go miala byc przerwa techniczna, ktora miala duzo zmienic na servie a nie ma jej do dzisiaj.. bardzo fajny server, lecz administracja leci w kulki...

Opublikowano

Grrrrr.... wkurzenie na serwerze niesamowite.. pada stronka nie da sie wejsc w ranking na przykład ale głównie zalogować i zrobić resa.. zmiencie ta strone najepiej wgle to z expa nocnego lipa..

Opublikowano

Serwer schodzi na psy.

Kupa błędów (wszystko zapodane na waszym forum, zero odzewu ), rejestracja na CS nie działa.

Po dzisiejszym nie odbytym CS-ie pół serwa ma zamiar opuscic gre.

Czyżby powtorka z rozrywki ?

Opublikowano

Podpisuje sie pod tym, brak CS spadam... Pisze i pisze o bledach, prosze o info, o 3 slowa, to NIE...

Po co wgl to forum robiliscie jak i tak tam nie wchodzicie? Jedyne co piszecie jutro bedzie zrobione i tak przez tydzien...

Szkoda wielka tak fajnie zapowiadajacy serwer popsuc no ale coz, wasza sprawa ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...