Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BasterCraft] [300slot] [24/7] [Wojny Frakcji+mcMMO] [WYJATKOWE DODATKI] Zapraszamy!


MarcinBaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BasterCraft





Wojny Frakcji!



Takie serwery gwarantują świetną zabawę, możliwość poznania nowych znajomości. Ale Wojny Frakcji to mało mamy coś jeszcze!



mcMMO!



Dodaliśmy więc mcMMO czyli przede wszystkim możliwość rozwijania umiejętności!




pxa8bs56n83j.png



To jest jeszcze za mało!



Wspólna waluta!



Stworzyliśmy na serwerze jedną walutę za którą możesz kupić wszystko! Nawet Vip!


Mamy coś jeszcze!



Bezpieczny Handel!



Każdy chciałby sprzedawać, wymieniać przedmioty ale to zawsze groziło ich kradzieżą. U nas już nikt w ten sposób Cię nie okradnie!




k3hlmaxxtgir.png



A na koniec coś dla relaksu po ciężkich wojnach!


Kasyno



Zbudowaliśmy kasyno w którym w wolnych chwilach można się oderwać od ciągłych wojen i może zarobić na Vipa!



ft47xkpj4xhf.png



300 slot



Oczywiście serwer typu Wojny Frakcji potrzebuje wielu graczy. Dlatego drodzy gracze macie do dyspozycji aż 300 slotów. Mamy nadzieję, że dzięki temu powstanie wiele gildii i będzie się przyjemnie grało.



Drop



W walce przeciwko X-ray.


Na naszym serwerze 4 surowce wypadają ze stona:


Diax: 0,5%


Zloto: 1,4%


Zelazo: 2%


Emerald: 1%





Szczegóły




IP Serwera: BasterCraft.pl



IP TeamSpeak3: tsgamearea.pl



Wersja Serwera: 1.6.4 (możliwe, że niedługo się zmieni)



Premium: Nie


Nether: Tak





Zapraszamy!


  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wszystko pięknie tylko lipa, że surowce z rud ;\

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Oj zabrakło małej informacji ;) Manna zapewne martwią cię ludzie z X-ray. Dla nich mamy coś specjalnego ;)

Natomiast jeśli martwi Cię to, że z kamienia nie pozyskasz przedmiotów to z pomocą przychodzi mcMMO. Gdy wytrenujesz umiejętność Kopanie na odpowiedni lvl, niektóre przedmioty zaczną wypadać z piasku, ziemi itp. ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Zrobiliście reklamy gdzieś dalej niż MPC Forum ? Licze na przynajmniej +50 ludzi na start bo inaczej nie będę miał z kim rywalizować :C

Skill mining (Górnictwo) w mcmmo nie sprawia że wypadają rózne itemki z kamienia, tylko zwiększa on szanse na podwójny (na dużym poziomie to potrójny) drop np z rudy diamentów.

Opublikowano

Dzięki, że mnie poprawiłeś ;)

Myślę o jednym piszę o drugim.

Chciałem powiedzieć, że mcMMO daje możliwość pozyskania przedmiotów dzięki umiejętności Kopanie (Excavation) z piasku, ziemi itp.

Sorki za małą wpadkę ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Excavation ciężko się expi ale od 100 lv. zaczyna robić się znaczący zysk (przykładowo proch z żwiru leci w przyzwoitych ilościach).

Ale tak z innej mańki to nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie, czyżbyś uważał mnie za mniej istotnego gracza ? ;(

Opublikowano

Oj przepraszam ;) Reklamę główną mamy tutaj, gdyż to forum jest bardzo dobre. Niedługo pojawi się filmik na yt oraz założyliśmy tematy na kilku mniejszych forach ;)

Opublikowano

Sloty no cóż skoro możemy sobie pozwolić na 300 slotów to dlaczego mamy dawać np. 50?

A border to na chwilę obecną go nie ma lecz zastanawiamy się czy go nie wprowadzić. Z jednej strony border to dobra rzecz gdyż będzie wiadomo w jakich granicach szukać frakcji lecz niektórzy lubią pograć z dala od wszystkich. Ma to swoje plusy i minusy dlatego tak się zastanawiamy. Mam nadzieję, że zadecydujemy dobrze. Jeśli masz chęć i chcesz pomóc wyraź swoją opinię na temat bordera. Zawsze jest dobry jakiś komentarz z zewnątrz ;)

Opublikowano

Ja bym proponował border ustawić na 15k (tyś) kratek od spawnu w każdą strone. Taka odległość zapewni długie poszukiwania wrogich gildii ewentualnie długie krucjaty do nich.

Opublikowano

Oj zabrakło małej informacji ;) Manna zapewne martwią cię ludzie z X-ray. Dla nich mamy coś specjalnego ;)

Natomiast jeśli martwi Cię to, że z kamienia nie pozyskasz przedmiotów to z pomocą przychodzi mcMMO. Gdy wytrenujesz umiejętność Kopanie na odpowiedni lvl, niektóre przedmioty zaczną wypadać z piasku, ziemi itp. ;)

Pozdrawiam

Wiem, że jak się wytrenuje skille to np. z gravla leci gunpowder. Osobiście wolę jednak surowce ze stone, działająca fortunka, robię stoniarki i jest git a tak trzeba łazić po mapie szukając surowców, rośnie szansa, że ktoś cię zabije. Co do mcmmo kiedyś grałem na serwie z tym i nie jest to fajne ;\ znacznie lepiej było by bez mcmmo oraz surowce ze stone, no ale nie zmienicie tego a szkoda ;\

 

Jednak wejdę na start zobaczyć.

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

No cóż nigdy nie można każdemu dogodzić. Stoniarki to dobra rzecz lecz nie sądzisz że gra typu siedzenie w bazie i szukanie diaxow w stonie jest troszkę nudne? Wiem, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i to szanuje lecz myślę, że tradycyjne pozyskiwanie surowców dostarcza o wiele więcej emocji niż stoniarka dlatego tak to zrobiliśmy. Aby było więcej zabawy i aby nuda nie zawitała na serwer. Manna mam nadzieję, że jednak spodoba Ci się gra u nas. ;)

 

A w sprawie bordera, zastanawiamy się nad odległością 10tys od spawn ;)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Od swojej strony dodam jeszcze że milo by było gdyby Nether był co 7 dni odświeżany. Cała plaga graczy rzuci sie na brodawki, i dla nowych graczy nic nie zostanie.

Opublikowano

Czy mcmmo jest zmodyfikowane pod względem expa, możliwości umiejętności?

Grałem kiedyśna servie na którym skill unarmed wbijało się bardzo szybko a taki minig bardzo wolno dodakowo zmieniony byl DMG z unarmed.

---Praca nad sygnaturą w toku---

Opublikowano

Nie da się zwiększyć szybkości expienia tylko poszczególnego skilla. W Unarmed najwięcej expa jest za bicie z pięści gracza, a w miningu za rozkopanie rudy diax lub kamienia kresu (End stone).

Modyfikacja expa w tym pluginie często stwarza wiele błędów więc radze nie bawić się tam ;p

 

 

Edit.

Dmg z Unarmed jest całkiem spore, bodajże na 1000 lv tego skilla, osobe bez eq masz na jeden cios z pięści, a typowego żelaka (żelazne eq) na 2/3 ciosy.

Jeszcze jak klikniesz ppm na ziemie aby uruchomić dodatkową funkcje skilla to robisz niezłą sieke, sam mógłbyś wrogą gildie rozwalić (oczywiście pod względem pvp).

Opublikowano

Jest tutaj startowy konkurs "Pierwsza osoba na serwerze dostanie free vipa " ?

Jakie funkcje będzie posiadał vip ?

Będziecie sprzedawać lvl w mcmmo za pln ? (mam nadzieje że nie, albo że swords/axes/unarmed/archery/acrobatics nie sprzedacie)

Posiadacie własnego ts ?

Opublikowano

Dla pierwszej osoby na serwerze oczywiście będzie nagroda ;)

Funkcje vip są opisane w miejscu gdzie można go zakupić, wkrótce się dowiecie. Na tą chwilę nie ma płatnych funkcji na serwerze. Na vip itp. można zarobić poprzez grę i sprzedaż przedmiotów w skupie oraz innym graczom. Skile w mcMMO można zakupić za te same pieniądze w pokojach Vip i SuperVip. W tym drugim przypadku jest taniej ;)

Skile wymienione wyżej również można tam zakupić lecz wydaje mi się, że jest to uczciwe w stosunku do wszystkich gdyż czy je kupisz czy też nie zależy od twego zaangażowania w grę a nie od grubości portfela ;) Płatne funkcje oczywiście wprowadzimy ale trochę później i wtedy na pewno troszkę się to zmieni.

Ts oczywiście posiadamy. Wszystko jest zamieszczone w opisie serwera.

 

Jeszcze ok. 7godzin ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Vipa czy tam Svipa można zdobyć na dwa sposoby:

1. Wydając prawdziwą kase na utrzymanie serwera

2. Kupić vipa za walute serwera którą zdobędziemy poprzez dłuugą gre.

Skille w mcmmo możemy kupić także za walute serwera, tylko wymagane jest to aby nasza ranga była wyższa niż gracz.

Dobrze zrozumiałem ?

Jeżeli tak, to mam nadzieje że tą kase będzie ciężko sie zdobywało, bo gra będzie za prosta :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...