Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wgralem CM 7.2 i po rebocie telefon w ogole nie reaguje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie

 

Teraz jak podlacze do ladowarki to nawet nie pokazuje animacji ladowania baterii :/

 

Da sie to ogarnac czy tylko servis ?

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Spróbuj zrobić full wipe, wgrać stock roma, root i ponowne wgranie cm7

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Po pierwsze, model telefonu?

Po drugie, wchodzi w tryb download/fastboot?

Czy wgl daje sygnały "życia" podczas przytrzymania przycisku "Power"?

 

 

No wlasnie pisalem, ze nie reaguje xD zero zycia :D

 

Samsung Galaxy mini S5570

 

 

Spróbuj zrobić full wipe, wgrać stock roma, root i ponowne wgranie cm7

Jak moge zrobic co kolwiek jak telefon nie zyje ? ^^
1386175744-U112610.png
Opublikowano

A tryb download działa?

vol down+home+power lub vol up+home+power nie pamiętam już.

Opublikowano

A tryb download działa?

vol down+home+power lub vol up+home+power nie pamiętam już.

 

Czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Gdyby dzialal tryb download to bym sobie wgral nowego roma -.-

1386175744-U112610.png
Opublikowano

to wywal od razu do śmieci , skoro według ciebie nic nie działa to bez ingerencji serwisu nic nie zrobisz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to wywal od razu do śmieci , skoro według ciebie nic nie działa to bez ingerencji serwisu nic nie zrobisz

 

Napewno jest jakis sposob. Jak nie to mam nadzieje, ze te 50-100 zl pojdzie :D

1386175744-U112610.png
Opublikowano

sposób jest ale ty po prostu nie masz możliwości

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

 

 

Nie mam jak naladowac bateri :D Bo nie mam 2 takiego telefonu

 

Nie ma takiej na allegro

Podłączasz do USB, albo kupujesz ładowarkę w Tesco.

17052109001382846035.png


Opublikowano

Podłączasz do USB, albo kupujesz ładowarkę w Tesco.

 

Czy ty jeste jakis inny ? Kuźwa czytaj posty ....

 

Przeciez napisalem, ze telefon nie daje znaku zycia .... I nie pokazuje animacji ladowania ... Rusz glowa ....

 

 

Nie ogarniasz tematu, wiec nie wiem, czemu sie wypowiadasz ...

 

Musze miec spacjalna ladowarke, gdzie wklada sie tylko baterie. Bez naladowanej bateri nic nie zrobie :). Jak bedzie naladowana, pewnie sie odpali i postawie na nowo Gingerbrad'a

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

Czy ty jeste jakis inny ? Kuźwa czytaj posty ....

 

Przeciez napisalem, ze telefon nie daje znaku zycia .... I nie pokazuje animacji ladowania ... Rusz glowa ....

 

 

Nie ogarniasz tematu, wiec nie wiem, czemu sie wypowiadasz ...

 

Musze miec spacjalna ladowarke, gdzie wklada sie tylko baterie. Bez naladowanej bateri nic nie zrobie :). Jak bedzie naladowana, pewnie sie odpali i postawie na nowo Gingerbrad'a

Dobrze kurwa wiedziec...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...