Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Juz wystartowalismy ! | Wojny Gildii | Survival | Pierwsza osoba = VIP {1.7+} |6x wiekszy exp | Nowe Dzwieki | krew| |Zapraszamy !


xeoo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png


Wersja : 1.7.2



Typ : Survival | Wojny Frakcji



IP : xeoo.gomc.pl



Sloty : 35



Moby , Potwory : ON



PvP : On ( za spawnem )


team.png



WŁAŚCICIEL: xeooPL :WŁAŚCICIEL


ADMINISTRATOR: Paddon :ADMINISTRATOR


SUPPORT: FoQuseK :SUPPORT


vip.png


Koszt - 6.15zł


Komendy - heal(1h), tpahere, repair(10h)


Kit VIP : Diax miecz i kilof, żelazny set prot 2


Exp 60lvl.


zapraszamy.png


Na naszym serwerze dodane są :



- Nowe dźwięki np jak ktoś wchodzi do gry czy tez giniesz.



-Gdy kogoś bijemy moba/gracza leci krew.



- Im większy LvK tym masz więcej serduszek zdrowia max 10 serduszek zdrowia.



- Aby was zachęcić do gry na naszym serwerze postanowiliśmy zwiększyć otrzymywany exp z potworów.



Za 1 potwora przy 0-owym lvl awansujesz na okolo 6-7lv.



- Pluginy spolszczone.



Other Drop :



Diament : 0,8%


Żelazo : 1,5%


Złoto : 1,2%


Opublikowano

szkoda, że 1.7 bo na niej mam lagi - nie zagram

co do serwera wydaje się być fajny ( sądząc po prezce ), tylko jakieś screeny by się przydało

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Witam, wchodząc na serwer myślałem: ee tam pewno lipa jak zawsze. Lecz, gdy wszedłem, zostałem gorąco powitany przez Administrację. Po kilku godzinach lepiej mi się grało/dogadywało z Administracją. Na serwerze jest tak fajna atmosfera, że chciałbym zostać tam na kilka dni ^^ Ale niestety niemogę. Serwer nie posiada lagów oraz dziecinnej Administracji.

 

 

POLECAM

 

 

Motev & Arkides

 

 

 

Ps. Jakie itemki trzeba na gildie?? || Gdzie znajdę informacje o randze VIP ? || Czy serwer zapewnia sobie, iż będzie stał za miesiąc? || Rekrutacja Otwarta? || VIP ma inne komendy niz gracz? (Że ma np. 5 innych komend od gracza). || Czy serwer jest zapezpieczony przed Atakiem Hakerskim a dokładniej DDOS ?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...