Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Możliwość wygrania PSC


Chamsae

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzialem udzial , lajk i wypelnilem i takie cos o to mi sie pokazalo :D nic wiecej ;c

 

 

	PLAY&WIN: JEST NAS TROJE!
 
Dziękujemy za Twoje zamówienie newslettera.
A także za 3 lata istnienia strony paysafecard na Facebooku!
Przejdź do regulaminu 
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wygrałem za drugim razem, polecam :D

 

gimby jak zwykle mają farta...

 

5 kont, więcej nie mam i nic nie wygrałem gg wp

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

10 kont przegrane :*

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Są jeszcze piny? 7 acc i 0 pinow..

 

Mozna tak probowac raz na dzien czy raz na acc?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Nigdy nie miałam szczęścia do takich eventów, a tu ryp, wchodzę ze swojego konta i wiadomość, że PIN dostałam. Dzięki za informację! xD

Opublikowano

15 kont i nadal nic.

No cóż fajnie z ich strony że często robią takie konkursy ale szanse na wygranie.. znikome a przynajmniej w moim przypadku.

Teraz fb chce żebym mu nr podawał...

 

Gratulacje dla tych co za pierwszym razem dostali :P

 

Ktoś wie jak pominąć to z zweryfikowaniem tożsamości? :)

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

15 kont i nadal nic.

No cóż fajnie z ich strony że często robią takie konkursy ale szanse na wygranie.. znikome a przynajmniej w moim przypadku.

Teraz fb chce żebym mu nr podawał...

 

Gratulacje dla tych co za pierwszym razem dostali :P

 

Ktoś wie jak pominąć to z zweryfikowaniem tożsamości? :)

Podać swój numer telefonu.

Opublikowano

@Up

Już im 4 numery podałem... i już nie mogę ich użyć a trzeba to jeszcze potwierdzić ;)

Czyli lipa, jutro na infie sobie konta zrobię.. O ile jeszcze kody będą.

N3aQbHb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...