Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal jakim sadystą byłeś lub jesteś


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabijam wszelkie pszczoły, osy, muchy i inne owady, które wlecą mi do domu.

Nie wrócę do komputera, dopóki nie upoluję tego bzyczącego kurestwa

s2c77Oa.png

Opublikowano

Mr4śny tak czuje ale jak ci zacznie zapierdalać po kuchni (zwłaszcza gdy mieszkasz koło lasu lub na wsi) to co zrobisz ? TĘPIĆ MYSZE BO CHOROBY TEŻ MAJĄ

Dobra najpierw naucz sie poprawnie zdania skladac, wyobraz sobie jestes myszką latasz gdzieś i ci noz (przykladowo) wbijają bardzo śmieszne co nie ? i jeszcze chwalić się tym na forum publicznym bardzo mądre :)

Opublikowano

Mr4śny tak czuje ale jak ci zacznie zapierdalać po kuchni (zwłaszcza gdy mieszkasz koło lasu lub na wsi) to co zrobisz ? TĘPIĆ MYSZE BO CHOROBY TEŻ MAJĄ

 

Zajeb sobie starą kurwa. W końcu ona też zapierdala po kuchni i też może mieć jakieś choroby (odesłać Cie do artykułu o syfilis?) i w sumie futerko też ma ^^ więc czym ona różni się od tej biednej malutkiej niewinnej myszki?

 

@ Nigdy nie podniosłam ręki na żadne zwierzątko o.O Może od czasu do czasu kot dostanie klapsa w dupę jak coś zmaluje ale nic poza tym.

Opublikowano

Zajeb sobie starą kurwa. W końcu ona też zapierdala po kuchni i też może mieć jakieś choroby (odesłać Cie do artykułu o syfilis?) i w sumie futerko też ma ^^ więc czym ona różni się od tej biednej malutkiej niewinnej myszki?

 

@ Nigdy nie podniosłam ręki na żadne zwierzątko o.O Może od czasu do czasu kot dostanie klapsa w dupę jak coś zmaluje ale nic poza tym.

 

Hahah bicie kota jest jeszcze glupsze niz zabicie gryzonia ktory robi szkody czy owada ktory wkurza bo lata jak poyebany po pokoju :D.

 

To jak Ci sie nie podoba to idz do panstwa i powiedz, zeby przestali roznosic trutki bo Ci to przeszkadza

 

Kot nawet nie ogarnia co sie dzieje a ty go bijesz lol. To tak samo jak bys dala klapsa 9 miesiecznemu dziecku .....

 

 

Beka, same mieszczuchy -.-

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...