Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim typie serwera byś chętnie zagrał?


Na którym typie serwera chętnie byś zagrał po otwarciu nowego serwera?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którym typie serwera ch?tnie by? zagra? po otwarciu nowego serwera?

    • Gildie (Survival+Factions)
      11
    • PvP
      6
    • HardCore
      1
    • Freebuild
      3
    • MiniGames
      4
    • SkyBlock
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w pytaniu. Tylko tak na dłuższą metę - nie na 2 tygodnie czy miesiąc. Każdy serwer byłby idealnie dopracowany.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Jest jednak skkf, mchc itd., do którego ludzie się pchają :C Zależy też na zyskach aby serwer sam się opłacał.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Ale da się na nich zarobić? Chociaż aby sam się opłacał co miesiąc i z ilościa graczy nie było problemów tak 200-250 chociaż :D ?

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Jak dla mnie to Survival+Gildie. Ale nad skyblockiem też bym się zastanowił, zamiast zwykłej wysepki można dać np: floating ruins ;)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Idealnym typem byłby dobrze skonfigurowany serwer z gildiami aczkolwiek bardziej polecam RPG, ponieważ więcej ludzi to lubi i szybciej byś wyszedł na prostą.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Skoro tak dużo osób chce grać na Gildie+survival to czemu do mnie nie wbijacie :<

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

Może nie jest na tyle dobry? Dobra. A powiedźcie, czy warto kupić serwer na fiberhost za 150zł plus jakiś vps za 50zł na ts3 i www ?

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Więc tak, widzę że jesteś nastawiony na kasę. Ostrzegam, że na początku zrobić tak, aby zwróciło Ci się WSZYSTKO będzie bardzo trudno, więc się nie zniechęcaj. Jeśli znasz linuxa itp - sored.pl lub własny VPS. Jeśli nie - fiberhost lub ew. lvlup jesli 10gb ramu ci wystarczy. Fiberhosta miałem, polecam, nie ma lagów, fachowa obsługa, itemshop, dynmapa(teraz dodali) łatwy w obsłudze panel, jeśli Twój serwer będzie naprawde dobry to możesz zebrać pieniądze z itemshopa i wydać na klucz do minecraft, co jest bardzo fajną opcją na eventy itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...