Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Air Rivals - Na Pewno O Nim Słyszałeś!


Treej

Czy uważasz że D&G powinien wprowadzić forum AirRivals na MPC?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e D&G powinien wprowadzi? forum AirRivals na MPC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, zauważyłem że na tym forum nie ma działu dla jednej z niedawno wprowadzonej gry AirRivals. Na pewno o niej słyszeliście, jest to kolejny projekt firmy GameForge.

 

http://www.airrivals.pl/

 

Gra co prawda została wprowadzona ok. 9 miesięcy temu, ale może jednak forum by się pojawiło dla tej gry :D? Głosujcie! Może Global Mod wprowadzi forum Air Rivals

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

9 miesięcy temu? Gra powstała dawno tylko niedawno ją spolszczono! Według mnie nie potrzebujemy takiego podrozdziału gdyż wiem że nie ma hacków do polskiej wersji... Istnieją tylko 2 publiczne hacki... jeden do tych wersji AR, AR-DE, AO, SAO a drugi do AR...

 

Zdecydowane NIE

 

Tak w ogóle to trzeba mieć 200 postów żeby robić taką ankietę...

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

He he dobre ja w to grałem 2 lata albo 1 rok temu w wersji En i na czitach pięknie się pykało, do tej gry działały wszystkie czity.

Jestem za zrobieniem forum.

 

aa i mam konto chyba jeszcze aktywne i-gear 40+

Opublikowano

Gra fajna ciekawie rozbudowana...Tym bardziej że zamiast tylko postaci posiadamy mysliwiec którym nabijamy lvl i robimy misje fajna odmiana rozgrywki mmorpg :)

Opublikowano

D&G popełniłeś małe przeoczenie =] , gdyż to nie jest gra via www :P Jest to MMO ;].

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gram w ta grę mam 65 lvl ;/ według mnie powinni zrobić coś na temat airrivals na mpc

11137781.jpg

MOJE POSTY

 

50 POSTOW[ X ](19.03.2010)(godz:21:28)

100 POSTOW[ X ](05.04.2010)(godz:1:22)

150 POSTOW[ x][17.01.2012][godz:17:24]

200 POSTOW[ ]

 

MOJE Tutki :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/443612-tut-jak-szybko-zdobyc-doswiadczenie-i-kredyty/

 

 

ZBIERAM -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...