Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Grafika,Moderatorów,Youtuberów+Pomocników w reklamowaniu


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tytuł mówi sam za siebie;

Oferuję

Oczekuję

  • Grafikowi

Wynagrodzenie (przelew na konto $ za dobrze wykonaną pracę, prezentację, ciekawa grafika,)

  • YouTuberom

YouTuberom (Pieniążki po starcie serwera,+ zareklamuję Was w prezentacji na MpcForum+Ranga GM w grze)

  • Pomocnikom w reklamowaniu

Pomocnikom w reklamowaniu również dam pewną działkę za pomoc,-Jak mi pomożesz reklamie ? pisz pod tematem !

  • Co do moderatora

1 osoba do zarządzania technicznego,(stylistyka,własny pomysł na forum,ciekawy silnik na forum,)

2/3 osoby na MODERATORA(ład i porządek w działach)

Wszelki zgłoszenia proszę pisć pod tym tematem wybiorę najbardziej interesujące .

Kontakt PW, napiszę do Ciebie jak będę zainteresowany.

Opublikowano

cooltext1_nqwhnpa.png

Piszę tutaj w sprawie pomocy jako : YouTube'r .

Montaż jak i inne prace wykonuję w Sony Vegas .

Jestem dosyć doświadczonym "montażystą" .

Niskie wynagrodzenia (zależy od pracy) .

Serdecznie zapraszam do kontaktu w postaci wiadomości prywatnej lub

wiadomości GG .
Mój numer:10804049.

cooltext1_nqwhnhe.png

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Osoba do Zarządzania Technicznego miałaby pełnić funkcję Administratora Forum? Jeśli tak, również mógłbyś opisać jakie wynagrodzenie oferujesz. ;)

Opublikowano

Tytuł mówi sam za siebie;

Oferuję

Oczekuję

  • Grafikowi

Wynagrodzenie (przelew na konto $ za dobrze wykonaną pracę, prezentację, ciekawa grafika,)

  • YouTuberom

YouTuberom (Pieniążki po starcie serwera,+ zareklamuję Was w prezentacji na MpcForum+Ranga GM w grze)

  • Pomocnikom w reklamowaniu

Pomocnikom w reklamowaniu również dam pewną działkę za pomoc,-Jak mi pomożesz reklamie ? pisz pod tematem !

  • Co do moderatora

1 osoba do zarządzania technicznego,(stylistyka,własny pomysł na forum,ciekawy silnik na forum,)

2/3 osoby na MODERATORA(ład i porządek w działach)

Wszelki zgłoszenia proszę pisć pod tym tematem wybiorę najbardziej interesujące .

Kontakt PW, napiszę do Ciebie jak będę zainteresowany.

Cześć.

Mogę zostać/zostanę Grafikiem, Moderatorem, technikiem, pełniłem te funkcje wiele razy na wielu sieciach, byłem tez Właścicielem jednej sieci, cs-eska została wyłączona z powodów : Brak czasu.

 

Co oferuje?

Jako Moderator/Techink forum.

-Po prawną polszczyznę.

-Porozumienie się z angielskim graczami.

-Aktywność.(Działy, jak i normalna aktywność.)

-Miłą atmosferę.

-Przeprowadzania wywiadu z różnymi graczami, lub firmami lub z stronami typu mmorpg.org.pl.

-Komunikacje (TS3, facebook, skype, podam swój numer telefonu gdy będzie potrzebny, dodatkowo wyznaczone godziny, Dzwonienia do mnie, jak to się mówi, robię jako sekretarz.

Dodatkowo do Technika Dorzucę.

-Reklamowanie, na różnych fora o cs/privach mt2.

-Fan page, które mam.

Jako Grafik+Web Master

-Wszelką pomoc graficzną (co mogę to pomogę)(nie jestem jakimś profesjonalistom, Banner/Logo/Sing/Avatary/i wiele innych.

-Aktywność w dziale graficznym.

-VideoMaker - zaczynam (nie wiem jak wy na to mówicie podobno "youtuber" ftw.

-Tła logowania, wybór postaci.

-Opiekę nad wybranymi, działami graficznymi.

 

Co oczekuję?

-Rangi na forum (Zależy kim bym miał zostać).

-Miłej Atmosfery.

-Jakieś wynagrodzenia, PLN. (Raz w miesiącu/1 na dwa miesiące)

-Zaufanie.

 

 

Mam nadzieje ze się spodobało, miło mi się to pisało, mam nadzieje ze wam się fantastycznie czyta!.

Więcej, informacji PM- tam poddam GG/SKYPE/MSN/Mail.

-JanekBack.

Zajmuje się pisaniem różnych skryptów, stron internetowych profesjonalnie (Symfony lub bez framework)

Wszystkich zainteresowany, zapraszam na priv lub kontaktować się ze mną poprzez skype.

Wykonam także layout (.psd)

 

Opublikowano

Dam Wam znać. Bądźcie ciepliwi. Muszę zrobić jeszcze parę rzeczy na serwerze w plikach i jak będę w pewnym stopniu gotowy to napiszę do Was.

Opublikowano

Ja posiadam IP.BOARD 3.4.6

 

GG w profilu

Tak powiem, nie polecam kogoś z IPB bez zaufania, np czemu?

Wkurzy się zwinie swój interes, i po forum i po reputacji, lepiej niech H@ w to zainwestuje.

@Garelek nie chodzi mi w tym typie ze nie mam do ciebie zaufania czy czegoś tylko po prostu się nie opłaca, kolega taki przypadek miał i musiał serwer'y cs zamknąć.

Zajmuje się pisaniem różnych skryptów, stron internetowych profesjonalnie (Symfony lub bez framework)

Wszystkich zainteresowany, zapraszam na priv lub kontaktować się ze mną poprzez skype.

Wykonam także layout (.psd)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...