Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GildSMC | 1 edycja | Survival + Frakcje | 1.6.4 | Zapraszamy!


Koxprokox10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
R
R
E
E
K
K
L
L
A
A
M
M
A
A

v8gtxn9.png

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: GildSMC
Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: gildsmc.yfun.pl

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 30 (będzie więcej)
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Survival + Frakcje
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: Nie
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Tajemnica :D

Za%C5%82oga.gif

Właściciel - flo15 | Administratorzy - KiW

Dodatkowe%20Informacje.gif

Zapraszam do gry i kupna VIP'a. Administracja ogarnięta. Rekrutacja ON! Pozdrawiam drodzy gracze <3

Kliknij.png

16.jpg

Opublikowano

Nie polecam servera ze względów :

Spawn jest tak zbudowany że nie trudno spaść i się zabić .

Po 2 server stoi od 2 miesięcy , a jest tylko 30 slotów , więc nie wiem po co te (Będzie więcej) ...

Po 3 Niezbyt ogarnieta administracja pytająca graczy gdy ma jakiś problem , Admin nawet nie wie jak napisać wiadomość powitalną .

Opublikowano

dodaj screeny do prezki, co jest takiego fajnego u was, że mam tu grać? Bo survivali z gildiami to mam z 20 w ulubionych. Przekonaj mnie, że warto ;]

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Nie warto jednak grac nie ogarnieta administracja własciciel posiada 12 lat haha. Ban za nic oskarżają mnie o rozwalenie mapy. Nie polecam serwera jak ktos by widzial serwer GildsMC prosze nie wbijac i nie wysylac kasy bo chca okrasc mam nawet ss :) nikt wlasciciela to flo15. Nie polecam serwera !

16.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...