Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Świąteczny SS z Need For Speed World!


Acristo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1377865534-U531369.png

Witajcie kierowcy! Jak pewnie zauważyliście,na polu golfowym pojawił się śnieg. I to właśnie z nim będzie związany najnowszy konkurs! Waszym zadaniem jest zrobienie świątecznego malowania na samochodzie i zrobienie jego SS na polu golfowym!

REGULAMIN!

1. Konkurs trwa od 15.12.2013r. do 24.12.2013r.

2. Każdy uczestnik może wstawić tylko jeden SS.

3. Dozwolone jest ukazanie na SS kilku kierowców, lecz tylko osoba wstawiająca otrzyma nagrodę.

4. Zakaz wstawiania cudzych prac.

5. Zakaz używania programów graficznych.

6. W tym temacie publikujemy tylko gotowe prace!

7. Do dyskusji na temat konkursu służy ten temat.

JURY:

Flinn

peter711

TheVolume

XszarlotekX

NAGRODY.

1 miejsce-8-AwardImgMaster-1361138012.png lub 9-AwardImgMaster-1361138078.png

2 miejsce- -10% z paska ostrzeżeń (nie talon)

3 miejsce- -5% z paska (nie talon)

Opublikowano

Ehhhh, te limity naklejek...

 

1387555555-U625839.jpg

 

Próbowałem zrobić zdjęcie w locie, skacząc z tej górki, ale po 24 próbach się poddałem xD Kamera pod "V" trochę za wolno reaguje na myszkę.

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...