Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Jakie czołgi do ESL`a? Złoty Pluton 3 na 3


kYRA.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama.
























Liga 3 na 3 to inaczej nazywa jest ,,Złotym Plutonem".


Na czym polega?


Każda osoba bierze czołg ósmego tieru i wspólnymi siłami atakują drużynę przeciwną.


Najważniejszą rzeczą jest komunikacja, a najlepiej poprzez TeamSpeak lub Skype, ponieważ Wot`owski komunikator nie jest zbyt dobry.


Drugą ważną rzeczą jest to, że trzy osoby atakują jeden czołg, ponieważ pozbędziemy się jednego działa mniej i przykładowo 400 HP mamy więcej.


Pamiętajcie, że kiedy gramy ,,Złoty Pluton" należy strzelać z złota, bo wtedy mamy większą szansę na przebicie.


Jakie czołgi są najlepsze?



Francuski czołg AMX 50 100:



Czołg z magazynkiem, który posiada sześć pestek i biję średnio po 300.


Posiada on świetną mobilność oraz zwrotność i potrafi zdjąć ósmy tier na magazynek.


Z całego magazynku (6 pestek) wychodzi 1800 obrażeń (6*300=1800) czyli nawet jedna może się odbić i zostanie 1500.



Moduły:


- Wentylacja


- Ulepszony System Naprowadzania


- Optyka, ponieważ to jest czołg do agresywnej gry, a nie stania na stania w krzaczku.



Perki:


Dowódca: 1. Szósty Zmysł 2. Towarzysze Broni 3. Orle oko


Reszta załogi: 1. Naprawa 2. Towarzysze Broni 3. Kamuflaż



Eksploatacja:


- Duży Zestaw Naprawczy


- Duża Apteczka


- Racje Bojowe / Skrzynka Coli / Czekolada itd.



Czołg Amerykański T32:


Jest to jeden z lepszych czołgów ósmego tieru, ponieważ ma twardą wieżę oraz dobre działo, które jest szybkostrzelne.


T32 jest mobilny oraz zwrotny i posiada pancerz, który potrafi dużo odbić.


Dużo osób tym czołgiem gra, bo świetnie się spisuje na ,,Złoty Pluton" lub 7 na 7.



Moduły:


- Wentylacja


- Ulepszony System Naprowadzenia


- Mechanizm Dosyłający



Perki:


Dowódca: 1. Szósty Zmysł 2. Towarzysze Broni 3. Mentor 4. Wszechstronność


Reszta załogi: 1. Naprawa 2. Towarzysze Broni 3. Kamuflaż 4. Wg uznania



Eksploatacja:


- Duży Zestaw Naprawczy


- Duża Apteczka


- Racje Bojowe / Skrzynka Coli / Czekolada itd.



Czołg Rosyjski IS-3


Dostał on nerfa do wieży i już mało osób go wykorzystuje, ale nadal się dobrze spisuje do ,,Złotego Plutonu".


IS-3 jest mobilny oraz posiada działo, który ładuje 10.75 sekund i bije średnio po 390.


Ogólnie lepsze są czołgi wyżej na ,,Złoty Pluton", ale tak jak mówiłem można próbować coś nim ugrać.



Moduły:


- Wentylacja


- Ulepszony System Naprowadzenia


- Mechanizm Dosyłający



Perki:


Dowódca: 1. Szósty Zmysł 2. Towarzysze Broni 3. Mentor 4. Wszechstronność


Reszta załogi: 1. Naprawa 2. Towarzysze Broni 3. Kamuflaż 4. Wg uznania



Eksploatacja:


- Duży Zestaw Naprawczy


- Racje Bojowe / Skrzynka Coli / Czekolada itd.


- Automatyczny Zestaw Gaśniczy




Jak dobierać czołgi do ,,Złotego Plutonu"?


1. AMX 50 100


2. T32


3. T32



lub



1. AMX 50 100


2. IS-3


3. IS-3



Tak czołgi dobrane są nie do pokonania oraz liczy się do tego umiejętności czołgisty.


Warto grać ,,Złote Plutony", ponieważ są ciekawe nagrody do zdobycia, a między innymi dosyć duże ilości złota.


Opublikowano

Poradnik ładnie opisany, estetyczny.

 

 

Orle oko
- Złota Gaśnica

 

Pierwsze słyszę o takich rzeczach ;)?

Opublikowano

Poradnik ładnie opisany, estetyczny.

 

Pierwsze słyszę o takich rzeczach ;)?

 

Zaraz poprawię, bo napisałem to dla nowego gracza niezrozumiale.

 

 

Juri, to już chyba na logikę można wziąć.

Można też układ AMX 50 100, T32 i IS-3.

 

Również można lecz polecam te taktyki wyżej.

Opublikowano

Juri, to już chyba na logikę można wziąć.

Można też układ AMX 50 100, T32 i IS-3.

 

Ta, ale dla newbie mówię ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Jakie czołgi do ESL`a? Złoty Pluton 3 na 3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...