Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

lagi


MrPiter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie wiem czemu ale na singleplayer mam total spadek fps do 15 z 80.

Na serwerach mam 80-70

Jak zaradzić żeby gra była płynna na single?

Opublikowano

Zainstaluj OptiFine jak nie masz ;). Winą tego może być komputer, ponieważ gdy grasz to ci się zapisuje wszystko na dysk twardy (mówię o savie gry) i po prostu ci dysk nie wytrzymuje tego i dla tego może ci się przecinać :(.

Opublikowano

Zamknij niepotrzebne programy, zainstaluj optifine i odpalaj plik minecraft.jar (launcher pod wszystkie systemy) komendą:

java -XmxRRRM -XmsRRRM -jar minecraft_server.jar nogui

gdzie zamiast RRR wpisz ilość swoich MB RAMu.

Opublikowano

Sprawdź czy twój dysk nie jest pełen, i czy się "nie zacina". Chodzi mi tutaj o to, że kiedyś na moim starym komputerze był lekko dysk uszkodzony, i co pare minut, tak z 15 minut co kol-wiek wczytywał.

sygnatura.png


 


Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek.

Opublikowano

Hmm, przeczyść komputer, bo mam wrażenie że to wina procesora..

Procesor poprostu nie wyrabia (bo wszystko idzie z twojego dysku), lub tak jak koledzy wyżej mówią, zawalony dysk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...