Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] WYJEBANE PRZYGODY Z NORDIKIEM NA SMERFIE.


808Zarobiony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tjaa 3 rankedy powiadasz

 

dIf9wsl.png

 

"na smurfie" jak jestes takim gownem zeby sie wyjebac 10 razy na silverach to po prostu jestes gownem i mam z ciebie niezla beke

 

btw. jestes smurfem z brązu?

Nidzgor_eune_134_1_logo.png

Opublikowano

tjaa 3 rankedy powiadasz

 

dIf9wsl.png

 

"na smurfie" jak jestes takim gownem zeby sie wyjebac 10 razy na silverach to po prostu jestes gownem i mam z ciebie niezla beke

 

btw. jestes smurfem z brązu?

Konto dostałem dopiero mistrzu, i to moje 3 gierki riven więcej nie grałem.

mC7JLOt.png

Gorąco

kubgfqI.jpg

Double mid ze świetnym teemo unranked.

Kata zaczynala od 0/5

Opublikowano

Gdybyś był pro to rivenką byś nie miał więcej niz 3 dedy.

A poza tym riven jest op postacią na rankedy jak zagrasz inna postacią i wycarrujesz to może będziesz ciut lepszy.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Tak to jest wlasnie poziom eune.

Nie martw sie , ciagle gram na poziomie i przegrywam.

Ciagle flame , afki , ludzie ktorzy maja wyjebane na to ze chcesz wygrac i Cie trolluja , co poradzisz.

http://scr.hu/114g/aye1j

Lap bonus. 3 gry kompletny brak teamu + flame dzieciaczkow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...