Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wbijć 80 Lvl Z Jeden Dzień


Sioxi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz 80 lvl (Poziom) w 1 dzień ?

Przeczytaj cały tutorial.

Przejdzmy do rzeczy .

Więc tak, wbijamy 7 lvl. Robimy misje u handlarki róznosciami od 7 lvl'a

To misja z obiadem, co jej ojciec, by chciał na obiad. Idziemy

Do niego Gadamy z nim,Jesteśmy u handlarki różnosci wybieramy 4 odpowiedz.

Dostajemy 31lvl + 1k

No kupujemy itemy na 1lvl. Lub inne jeżeli masz możliwość.

To tak lecimy na dzikusy. Wbijamy 40. Mamy tam już troche kasy, lub itemy dropniete. Ulepszamy, lub kupujemy . Jeżeli jast taka możliwość u npc (Handlarzy)

Mamy już dobre itemy. Idziemy expić na pustynie. Dobijamy tam 55 lvl i 3 skile M . Jeżeli ma ktoś bardzo dużo kasy, kupujemy dużo potów najlepiej całe eq,

okej mamy 55 lvl kupujemy przepustke z is lub, u npc jeżeli jest taka możliwość.Idziemy do V1 Na początek tam na początku v1,tzn tam gdzie są młode pająki.

Wbijamy 60 lvl . Pózniej idziemy bijc 65 na szpony. Jeżeli masz naprawde dobre eq, możesz wziość spot to nie takie trudne. Okej mamy 65 lvl . Teraz lecimy po

poty,bony itp. Lub itemy jeżeli ktoś chce. Robimy bony musimy miec 14k minimalnie a jeżeli ktoś ma możliwość to kd potwora.No i idziemy do v2 . Narazie ten 1 spot

Bijemy 71 lvl .I 70% Expa zrobimy 4 skile na G-Tzn Sredni poziom jeżeli ktoś chce na P-Maxymalny poziom. Na te skile 2 godziny tracimy jeżeli chcemy na P.

Idziemy na szpony i oczywiscie 3-5 grupek spokojnie. Dobijamy 80 lvl. Kupujemy eq Stalka złodziej zatruty I tak dalej.

 

Jeżeli ktoś nie wie jak wyglądają handlarze to :

 

Handlarz zbroją

dedx.jpg

Handlarz Bronią

87809492.jpg

Handlarka Różnosciami

100pxhandlarzrnoci.jpg

 

Wiem mój tut jest świetny.

Jeżeli nie wbijesz 80 na moim tucie to jesteś zjebany

634875.jpg

 

''Ta ta ta ta ta ta pojazd na Tedego trwa

Ra ta ta ta ta ta stara kurwa straci hajs

Ta ta ta ta ta ta Riczi starą kurwę gna

Ra ta ta ta ta ta skończyłem z tą kurwą, ha

Jak już wiesz Pede wszystkie Ryśki to dobre chłopaki

A Jacki w polskim rapie raczej same słabiaki

Czym różnisz się od Mezo? niczym, tak mi przykro

Każdy jeden taki Jacek jest skończoną pizdą

I żebyś mi nie wytknął, że to ja z nim nagrałem

Powiem, to był taki czas, gdy mu rękę podawałeś

Różnica jest taka, Tedunio zaznaczam

Że ty z Mezo nagrasz na bank w dzisiejszych czasach''

Opublikowano

@Up odemnie też masz - Gdzie tu masz błąd ortograficzny? Jesteś synonimem tego słowa..

634875.jpg

 

''Ta ta ta ta ta ta pojazd na Tedego trwa

Ra ta ta ta ta ta stara kurwa straci hajs

Ta ta ta ta ta ta Riczi starą kurwę gna

Ra ta ta ta ta ta skończyłem z tą kurwą, ha

Jak już wiesz Pede wszystkie Ryśki to dobre chłopaki

A Jacki w polskim rapie raczej same słabiaki

Czym różnisz się od Mezo? niczym, tak mi przykro

Każdy jeden taki Jacek jest skończoną pizdą

I żebyś mi nie wytknął, że to ja z nim nagrałem

Powiem, to był taki czas, gdy mu rękę podawałeś

Różnica jest taka, Tedunio zaznaczam

Że ty z Mezo nagrasz na bank w dzisiejszych czasach''

Opublikowano

Jak można coś zmienić to na lvl 60-71 polecam iść do dt - można tam wbić te lvle w 15 minut (tylko niektóre servy)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

@Up rozwalasz mnie.. PL to przeszłość. Nie wkur... Mnie Gdybym mial mojego Shiesa by był większy szacunek byś sie napewno nie pluł bo co mało postów a co mi na pw piszesz? "Prosze zrób mi konto na longju99"

634875.jpg

 

''Ta ta ta ta ta ta pojazd na Tedego trwa

Ra ta ta ta ta ta stara kurwa straci hajs

Ta ta ta ta ta ta Riczi starą kurwę gna

Ra ta ta ta ta ta skończyłem z tą kurwą, ha

Jak już wiesz Pede wszystkie Ryśki to dobre chłopaki

A Jacki w polskim rapie raczej same słabiaki

Czym różnisz się od Mezo? niczym, tak mi przykro

Każdy jeden taki Jacek jest skończoną pizdą

I żebyś mi nie wytknął, że to ja z nim nagrałem

Powiem, to był taki czas, gdy mu rękę podawałeś

Różnica jest taka, Tedunio zaznaczam

Że ty z Mezo nagrasz na bank w dzisiejszych czasach''

Opublikowano

na każdym privie wbijam misja od biologa 31lvl chyba ze jest ona usunieta potem do 40 na pustyni i lece do v2 od razu i na malych pajakach do 55-60 i jazda na lepsze i tak dalej...

fs.png

Opublikowano

A nie lepiej wbić 2 lvl, iść do strażnika miasta on daje Questa na zabicie psów. Zabijasz psy i masz potki + 31 lvl + 2 k golda ( 2 k albo 1 k już nie pamiętam)

Polecam także wbicie raz dwa bonów 2/3 k hp do kilku itemków. Po wbiciu 65 levla zabrać 55 książek i jechać na exp. Przy okazji wbijecie skilla na G1 tym samym ułatwiając sobie expienie.

Opublikowano

A co w atlandtydzie lepszy exp niz w red lesie?... W red lesie moze lepiej na koncu czy gdzies?

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Opublikowano

jak w red lesie to na koncu albo gdzies jeszcze jest dobry resp ale nie wiem gdzie ^.^ w atlancie tez jest dobry exp tylko najlepiej brac caly resp golemow itd.

gaara3jc4.jpg

vegetasygna.png

userbarc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...