Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Połączyliście swoje konta z Mojangiem?


xElosik123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, dodatkowo chciałbym się spytać czy warto się połączać i czy nie ma z tym problemów, typu premka padnie bądź coś nie będzie działać i konto mi zbanują...

 

Czekam na odpowiedzi :)

Opublikowano

Polecam się połączyć z mojangiem z wiele powodów

 

>Konto ma większe zabezpieczenie.

>Konto nie zostanie hackowane.

>Można się logować i na minecraft.net lub mojang.com

>I wiele wiele WIĘCEJ.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Polecam się połączyć z mojangiem z wiele powodów

 

>Konto ma większe zabezpieczenie.

>Konto nie zostanie hackowane.

>Można się logować i na minecraft.net lub mojang.com

>I wiele wiele WIĘCEJ.

 

Spróbuje połączyć i zobaczymy co z tego wyjdzie ;P

Opublikowano

Połącz. Jest o wiele mniejsza szansa, że ci ukradną konto, a jak już to zrobią to zawsze je odzyskasz. Poza tym logujesz się we wszystkich grach mojanga jednym kontem. Będzie szybko, wygodnie i bez żadnych problemów.

Opublikowano

Niestety ja nie połączę swojego konta z Mojangiem ponieważ konto założyłem 2 lata temu, niestety e - mail na który został założony już nie istnieje a jak chcę połączyć to instrukcje wysyłają się właśnie na e - mail, no ale ten już nie istnieje ;(

Opublikowano

Niestety ja nie połączę swojego konta z Mojangiem ponieważ konto założyłem 2 lata temu, niestety e - mail na który został założony już nie istnieje a jak chcę połączyć to instrukcje wysyłają się właśnie na e - mail, no ale ten już nie istnieje ;(

Napisz e-maila do Mojangu. Może jakoś uzyskasz możliwość zmiany poczty. A co do tej migracji konta. To ja nic dodatkowego nie zauważyłem, jedynie to, że teraz loguje się poprzez podanie e-mailu, a nie nicku.

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...