Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę się połączyć z kolegą na hamachi!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam problem od dawna nie mogę się połączyć z kiloma osobami na hamachi.

Nie wiem czym jest to spowodowane

scr.hu/0cgo/kynkt

U każdego mam po IP coś takiego /i jakieś cyfry i litery

 

P.S.(niewiedziałęm do jakiego to dać działu więc dałęm tutaj)

pe161_2l9mo03.png

 

Opublikowano

Te cyfry i litery są u każdego, to jest normalne.

Przejdźmy do problemu,

czy inne osoby mogą połączyć się z tą osobą, jeżeli nie to jest winna osoby hostującej (kolegi).

A jeżeli tak, to:

1. Przeinstaluj hamachi, jeśli nadal występuje stosuj dalsze punkty.

2. Sprawdź opcje w: Panel sterowania\Sieć i Internet\Centrum sieci i udostępniania

jeżeli jest tam ,,Sieć niezidentyfikowana" lub ,,Sieć 1" itp. to znaczy że 1 możliwy błąd nie zaistniał.

3. Wykonaj instrukcję:

1. wejdź do: Panel sterowania\Sieć i Internet\Centrum sieci i udostępniania

2. kliknij na hamachi

3. kliknij diagnozuj (to może wykryć błędy)

4. Jeśli nie to kliknij ,,właściowości"

5. kliknij na ,,Protokół internetowy w wersji 4 IPv4"

6. Sprawdź czy wszystko masz na automatyczne.

ZDJĘCIE POMOCNICZE:

1j2c8n.png

 

 

Jeżeli wszystko co napisałem ci nie pomogło to ja już nie wiem co zrobić i trzeba poczekać aż ktoś inny coś napisze.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

@up

Ja hostuje serwer dla nich i oni nie mogą się połączyć do mnie.

Przy okazji mam MS Windows XP tam jest trochę inaczej.

pe161_2l9mo03.png

 

Opublikowano

Wylacz zapore systemu / firewalla ew antywirusa.

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...