Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozwiązanie błędu silnika Hamachi


anakonda119

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Byłem troszeczkę obrażony na administrację forum ale widziałem że wiele osób ma problem z Hamachi

więc postawiłem napisać jak go naprawić.

Jeśli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie Poprawki zgłaszać po porawię.

 

1.

 

Wejdź w menadzer rejestru (naciśnij klawisz okienka i R jednocześnie)

Wejdź w :

Windows 64 bit:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\LogMeIn Hamachi

Windows 32 bit:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\LogMeIn Hamachi

 

zobacz czy masz tam klucz o nazwie "EngineConfigDir"

 

prawdopodobnie go nie ma wtedy utwurz go klikając prawym na puste pole i wybierająć nowy > wartość ciągu

Kliknij na niego 2 razy i w polu Dane wartości podaj link do folderu z hamachi przykładowo: "C:\Program Files\LogMeIn Hamachi"

 

Rozwiązuje to problem z błędem wyświetlanym po uruchomieniu usługi błąd 1053 bo chyba nikt nie widział co to znaczy

 

Wejdz w Panel Sterowania > Narzędzia administracyjne > Usługi i na liście poszukaj LogMeIn Hamachi Tunneling Engine

 

Uruchom tą usługę bo będzie wyłączona.

Uruchom hamachi powinno działać jak nie działa to wymień system z Dos-a na Windows :)

Linux pozwoli wycisnąć ostatnią łzę z twojego procesora.

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...