Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Licencja non-profit 512 slotów!


T0uch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

 

Chciałem wysłać zgłoszenie o licencję, ale jest tam parę punktów, których nie rozumiem...

 

Strona, którą musimy podać... Jak ją zrobić? Musi być na tym samym IP co TeamSpeak?

Może się nazwa totalnie różnić od domeny team speaka? Czy może być inna domena strony niż Team Speaka?

A jak musi być taka sama domena to jak mam podpisać pod nią 2 IP :O

 

 

 

Pocztę pod domenę już ogarnąłem.

Opublikowano

Cześć.

 

Strone możesz postawić gdzie indziej .

 

Zrób po prostu logo ts3 i napisz np Ts....pl

 

Najlepiej domena by byla ta sama .

 

Jak ją podpiać? Zależy gdzie masz domene ?

 

Odezwij się na gg wytłumacze ci. 35694104

Opublikowano

Nic się nie dowiedziałem.

Jak mam postawić tą stronę?

Musi być taka sama ta domena?

np. domena team speaka ts-kiss.pl

to strona tez musi taka być?

Email [email protected]

to strona musi być ts-kiss.pl?

Już 100 osób pytałem, żadna nie umie wytłumaczyć mi tego

Opublikowano

Twój poradnik i wpisywanie nic nie tłumaczy, reklamujesz tylko ten filmik bez żadnego zastanowienia.

Przeczytaj dokładnie o co mi chodzi, bo ja to uznaję za spam...

Opublikowano

Przeczytałem twój temat kilka razy zanim napisałem moją odpowiedź, mój filmik dokładnie pokazuję ci jak złożyć podanie. Serwer www możesz mieć oddzielnie wykupiony w hostingu lub nawet tam gdzie trzymasz swój serwer głosowy. Inaczej mówiąc łopatologicznie nie da się tego wytłumaczyć.

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

Jedna osoba pomogła mi na gg :)

Otóż dla ludzi, którzy szukają odpowiedzi.

Trzeba wykupić stronę, nie musi ona być z tą samą nazwą co domena teamspeaka.

Ip też się może różnić, + email musi być z tej strony, którą wykupiliście.

3 godziny czekania i doszła licencja, wszystko działa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...