Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóz mam taki problem, na środku ekranu jest Kwadracik mały, i mnie już od pewnego czasu tak denerwuje że postanowiłem tu napisać, zaczeło to się od czasu gdy zaczołem grać na nowym serverze.

 

WoWScrnShot_061308_122756.jpg

 

Widać te gówno nad głową, zawsze jest na środku ekranu

~~*~~Pisze poprawnie po Polsku~~*~~

 

Gunz (ijji)

lvl: 43 (bez uzywania hacków)

Clan: Bimbrownia

ulubiony Server: Quest 3

Style: K-style ,Sword + 2 shootgun

Opublikowano

Widze, że addona żadnego na zmiane wyglądu skilli nie używasz więc spróbuj przytrzymać Shift i go przesunąć jak nie pomoże to zedytuj posta dalej się pomyśli ;)

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

To przez Cartographera też to mam, ale w moim przypadku da się to przesunąć.

Możesz pogrzebać w ustawieniach carta tam raczej będzie można to usunąć.

e8k1et.gif
Opublikowano

już naprawione, Dziękuje za pomoc Topic do zamknięcia

~~*~~Pisze poprawnie po Polsku~~*~~

 

Gunz (ijji)

lvl: 43 (bez uzywania hacków)

Clan: Bimbrownia

ulubiony Server: Quest 3

Style: K-style ,Sword + 2 shootgun

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...