Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Helghos - Powrót][Moja pierwsza "mini-gra"][15 grudzień "premiera][Do pobrania za darmo]


SwerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Cię serdecznie, chcialbym Ci zapowiedzieć moją "grę",
jest to moja pierwsza produkcja, robię ją sam. Nigdy wcześniej nie udostępniałem
żadnych innych gier, robiłem je tylko dla siebie. Mam doświadczenie w RPG Makerze,
w tym silniku jest robiona ta gra. Zaraz pewnie będzie podspodem hejt.
No ale cóż... nieważne ile hejtów i złych ocen będzie i tak wypuszczę tą grę do pobrania.
Gra będzie do pobrania 15 grudnia.
Hejter uważa że programy do robienia gier to gówno.
A ja również mogę nazwać takiego delikwenta gównem, ponieważ ja zamiast siedzieć
bezczynnie i śmierdzieć to robię "coś" dla kogoś kto lubi tego typu gry,
lubi zarwać nockę żeby zanurzyć się w ciekawą fabułę.
A właśnie, fabuła:

W malutkim państewku o nazwie "Helgos" sąsiadującym z krajem "Xerox"
ludzie żyli ze sobą w zgodzie. Ale za to nieprzyjaźnili się z Xeroxami.
Wybuchła wojna... Zmarło setki rycerzy. Xerox wtedy w tym kluczowym momencie
złożyło ofertę Helgosom o pakt przyjaźni, mieli oni zawrzeć pokój, pomagać sobie.
Pod warunkiem że połowa Helghosów przejdzie do Xeroxów. Król Helghosów zgodził się.
W pochmurny wieczór połowa chłopów miała przenieść się bezpiecznie do Xeroxów,
zaczynając nowe życie od nowa. Gdy całe wydarzenie się skończyło Xeroxanie nie dotrzymali słowa
i podbili Helghosów osłabionych powodem braku ludności. Teraz jest tylko 1 państwo, ale ludzie
nadal się buntują i żądają powrotu Helghos. Człowiek o imieniu Artur postanowił że
sprzeciwi się władzom Xeroxu, ucieknie im, i założy spowrotem Helghos.
Ale czy mu się to uda? To zależy od Ciebie!

- Moja pierwsza gra i fabuła, nie wymagajcie za dużo.

Zrzuty ekranu z gry dam jutro, nie będzie żadnej bety , alphy ani innego tego typu gówna.
KLIKNIJ TUTAJ:
:
:
:
\/

Jeśli to czytasz to wiedz że jesteś lamOM

Opublikowano

Super, jestem lama, wytocze ci proces o alimenty.

 

@top

Grafika 3d? Możliwość multi?

2D, jedynie możliwość włączenia opcji grania w dwójkę np z dziewczyną.

FOREVER ALONE

btw. Alimenty są to regularne, obligatoryjne świadczenia najczęściej na rzecz członków rodziny, polegające na dostarczaniu środków utrzymania, a w miarę potrzeby także środków wychowania.

 

a z tego co wiem to nie jesteśmy rodziną

c328e5c1e38dbed223e3046574d48b34.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...