Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Rankedy ...


Bolus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę tu wrzucał ss'y z swoich pro elo rozgrywek -.-

1-wszy ranked:

http://scr.hu/19bj/d7htj


Krótki opis gry - 3 min soraka i mf 0/2, 10 min malhphite AFK już czuje to wkur****** się tymi rankedami tera wiem jak to jest <3..\

@ i nie hejtować za mój build / farme / gre bo wiem, że jestem chuj*** ale nie aż tak jak tamci kolesie :)) w dodatku to byli x2 Polacy

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

2-gi ranked

http://scr.hu/19bj/1n9hx

Krotki opis : nunu troll pick, jayce 0 run 0 ogaru 60 ad z doranem na starcie, garen koncowo 3/9, riven 5/16 koncowo

 

@przed tym miałem grać rankeda ale gdy każdy wziął midera postanowiłem po prostu wyjść * szkoda mi było czasu *

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

A tam głupoty piszesz, w brązie nawet 4 vs 5 można normalnie wygrać tam nie robi to różnicy... wiem bo już wygrałem tak nie raz jak grałem na kolegi końcie w brąz IV

E6c9g1v.gif



Opublikowano

4 ranked

http://scr.hu/19bj/8b7ad

Krótki opis: Ranked w sumie przegrany przeze mnie. Mój 1-wszy dead zaczął się wtedy gdy stałem na środku mida i padła mi bateria w myszce ... Wtedy fizz zaczał robić kill za kill'em.. I też nie powiem ale blitzcrank cały czas płakał jaki to ja noob unraked player itp a sam zbytnio nie wypadł w tej grze. W sumie to mnie trochę wkurwia# i odechciewało mi się grać, no ale nie ma co kłamać przeze mnie ten rankedy był przegrany ;p

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

9 ranked

http://scr.hu/19bj/v09ay

Totalna porażka z mojej strony, wcale nie byłem zdziwiony reportami .

 

 

 

10 ranked zapomnialem zrobic ss

 

 

przydzielilo mnie do braz 1

Kurwa brąz 1 rly? stary nie masz run max na co możesz liczyć to b4. Na 100% rozjebał bym Cie soraką. Jak chcesz grać to dawaj pojedynek i napisz pw.

Opublikowano

Kurwa brąz 1 rly? stary nie masz run max na co możesz liczyć to b4. Na 100% rozjebał bym Cie soraką. Jak chcesz grać to dawaj pojedynek i napisz pw.

Wiem, że byś mnie rozjebał nie uważam się za koxa. Btw wiem, że późno ale dopiero tera zaczynam składać runy bo chciałem zaopatrzyć się w parę postaci :)

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...