Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Ciekawej książki na zimowe wieczory


Sprayder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Szukam ciekawej książki na nocne wieczory. Najlepiej jakby to była książka fantasy.

 

Czytałem:

 

  • Saga o Wiedźminie
  • Trylogia husycka
  • Władca pierścieni
  • Harry Potter
  • Eragon

Nie chce Gry o Tron czy jak to się nazywa.

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

jestem numerem cztery (całą serię polecam).

i jeszcze serię książek Tunele, tunele głębiej,tunele otchłań ,tunele bliżej,tunele spirala i tunele finał. cała seria tuneli jest fajna i zaskakujący koniec ma.

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

jestem numerem cztery (całą serię polecam).

i jeszcze serię książek Tunele, tunele głębiej,tunele otchłań ,tunele bliżej,tunele spirala i tunele finał. cała seria tuneli jest fajna i zaskakujący koniec ma.

 

Jestem numerem cztery przeczytam, nad resztą podanych książek pomyślę.

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

"Zwiadowcy" Johna Flanagana

Weszłam tu z zamiarem zaproponowania tej książki, bo nigdy nikt jej nie proponował. ;__;

Fajne też jest Gone: Zniknęli. Tylko autora nie pamiętam. Polecam też Cobena i jego kryminały. Wciągające. :)

Opublikowano

"Zwiadowcy" Johna Flanagana

 

jak już Ci ktoś wyżej zaproponował, osobiście również polecam tę książkę. Jest wiele tomów, litery są dość duże więc przyjemnie się czyta, sam kiedy zaczynałem czytać książka ta potrafiła mnie tak wciągnąć, że 2-3 wieczory i cały 1 tom przeczytałem ;P

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...