Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję osób, które stworzą ze mną sieć serwerów cs


Dubielek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję osób chętnych do założenia sieci serwerów.

Zamierzam stworzyć siec serwerów counter strike 1.6, a później może i CS:GO. Sieć traktować będę poważnie, chcę stworzyć sieć, o której będą wiedzieć w całej Polsce. Poszukuję ludzi chętnych do współpracy.

Forum nie jest problemem, gdyż ja się wszystkim mogę zająć. Posiadam swój serwer cs z modem DD2+BF2 oraz serwer głosowy teamspeak 3 z licencją non-profit.

Z chęcią przyjmę ludzi:
- posiadających własny serwer
- z możliwością dofinansowania sieci
- chcących pomóc w reklamowaniu

Reklama lub dofinansowanie naszej sieci będzie nagradzane odpowiednią rangą zarówno na forum jak i serwerze

Zgłoszenia proszę kierować na:


- mail: [email protected]
- gg: 6640463

Obiecuję wam że wasz czas nie pójdzie na marne!

duzybanner.png

Opublikowano

Widzę, że tymczasowy projekcik.

 

Dlaczego tak myślę?

Jakbyś wziął to na poważnie nie szukałbyś pomocy z strony innych serwerów, a zajął się tworzeniem dobrego serwera, wkładem pieniężnym.

Pamiętaj, ludzie w tych czasach są nie ufni, szybko możesz coś zyskać, a jeszcze szybciej stracić.


k4L2ZMS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...