Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~FerryCraft~ [Survival][Autorski skrypty!][24/7][TS][No-WL][100slotów][EVENTY]


DanxSG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

153mgp3.png

 

Chciałbyś pograć na serwerze który ma to coś? Wpadnij do nas a gwarantujemy Ci udaną zabawę na naszym Survivalu który ma autorskie skrypty i jest dobrze dopracowany :) . Co tydzień w sobotę a nieraz w tygodniu odbywane są ciekawe eventy.

FerryCraft dodatkowo oferuje prywatny kanał na TS (który jest dla was dostępny 24/7 pod tym samym IP) lub gildyjny za darmo ;) .

AKTUALNA WERSJA SERWER: 1.6.4

 

No to teraz czas na parametry serwera ;)

 

- IP: DanxSG.redcraft.pl

- Cała mapa survivalowa jest generowana przez inny generator, czyli lepszy :D wejdź sam zobacz :)

- Nazwa podana wcześniej czyli FerryCraft.

- Jest to rozgrywka Survival z autorskim skryptem na gildie!

- Możemy pomieścić aż 100 osób jednocześnie.

- Zautomatyzowane plansze parkourowe :D

- Gracze bez premium mogą rownież grać bez dodatkowych opłat na serwerze :)

- I wiele więcej :D

 

Pare SS'ów na zachęte :)

 

2dgw5s1.png

25ipzme.png

2gwgzl4.png

iwk9c1.png

ricf94.png

11t73vq.png

 

Dodatkowo można dopowiedzieć, że z administracją można w łatwy sposób się dogadać w każdej sprawie, nie jest ona sztywna czyli trochę śmiechu też jest :) . Na FerryCraft istnieje również zakup VIP'a i SuperVIP'a opisane są one na serwerze, wszystkie pieniążki przekazywane są na rozwój :) .


OTWARCIE SERWERA JUŻ JUTRO (06.12.2013) . Zapraszamy, będą liczne eventy :)

Opublikowano

Polecam serwer , administracja chetna do rozmowy pomocna :) . ZAPRASZAM NA SERWEr / FuZzey

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Ooo to już 2 EDYCJA jest ?!

 

Gratulacje

 

Zapraszam wspaniała atmosfera !

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Zaj***isty server ! Polecam !

 

Miła atmosfera i super mapka :D !

Przepiekny spawn

Mozna sie wszystkiego dowiedziec na spawnie !

 

Zapraszam WARTO !

beztytuurpe.jpg

Opublikowano

Zapraszam na serwer pomozcie rozkrecic !!!! Za niedlugo bedzie juz 1 gildia nie dopuscie do tego xD

Przybij Piątke [5] :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...